PassportCard Flight Delay

PassportCard Flight Delay מהווה שירות חדשני וייחודי בענף ביטוחי הנסיעות, המעניק לכם גישה למגוון טרקלינים ברחבי העולם הכוללים WIFI, כיבוד והמתנה נוחה, במקרה של עיכוב בטיסה.

*רכישת ביטוח לחו"ל ע"י iShield אסף יששכר עבור פספורט קארד

מהו שירות PassportCard Flight Delay?

בימים של פוסט קורונה ושינויים גלובליים, כולנו נתקלים מעת לעת בעיכובים בטיסות שלנו. חלקם מתרחשים ביציאה מהארץ וחלקם גם בחו"ל, בעודכם ממתינים לטיסת ההמשך אל היעד.

אלא שההמתנה הפוטנציאלית בשדה עשויה להיות ארוכה מאוד ולא הכי נוחה. לשם כך מעמידה חברת פספורט קארד לרשות לקוחותיה, את האפשרות להירשם לשירות PassportCard Flight Delay המאפשר לכם לגשת למעל 1,200 טרקלינים ביותר מ-650 שדות תעופה שונים וליהנות בהם מהמתנה נוחה, שלווה ונעימה יותר, לצד אינטרנט חופשי וכיבוד עשיר.

השירות ניתן למקרים של עיכוב בטיסה לפרק זמן של יותר מ-90 דקות וההרשמה אליו חופשית למבוטחי PassportCard.

יש עיכוב בטיסה שלי. מה לעשות?

טיסות יכולות להתעכב ממגוון סיבות, כך שזמני ההמתנה עשויים להשתנות בכל אחד מהמקרים. ולכן כל שנותר לכם הוא להמתין בשדה התעופה ולהישאר במעקב לגבי מועד העלייה הסופי למטוס. בנקודה זו תוכלו לבדוק האם אתם זכאים לפיצוי כספי ולדרוש אותו.

אם מדובר בעיכוב משמעותי מאוד שמתארך למעבר למספר שעות בודדות, ייתכן אפילו ששווה לכם לשקול חזרה הביתה והגעה לכאן בהמשך. אם אתם נאלצים בכל זאת להמתין בשדה התעופה, תוכלו כעת לנצל את הפתרון הייחודי של פספורט קארד, המאפשר לכם לנוח ולהמתין לטיסה בצורה הרבה יותר נוחה.

איך נרשמים ומממשים את שירות PassportCard Flight Delay?

בסיום רכישת ביטוח הנסיעות של פספורט קארד, תקבלו לינק לנייד להרשמה מהירה ונוחה לשירות. במסך שייפתח לכם, תתבקשו להזין את פרטי פוליסת הביטוח שרכשתם ובתום אישור הזיהוי מהמערכת, הזינו גם את מספרי כל הטיסות: טיסת ההלוך, טיסת החזור וכמובן כל הקונקשנים.

אל תשכחו להזין את פרטי הטיסות של כל חברי המשפחה שעבורם רכשתם ביטוח באותה הפוליסה. ההרשמה לשירות פתוחה למבוטחים עד 24 שעות ממועד הטיסה, כך שאם תגיעו לטרמינל ותגלו שהטיסה שלכם מתעכבת ביותר מ- 90 דקות, יישלח אליכם למייל שהוזן ברכישת הביטוח וואוצ'ר כניסה לטרקלין במקום.

ועוד מספר נתונים על השירות שכדאי להכיר:

  • לא כל חברות התעופה והטיסות כלולות בשירות. אם זהו המקרה, לא תוכלו לממש את השירות.
  • שירותי הטרקלין אינם קיימים בטרמינל 1 בנתב"ג.
  • עיכוב מעל 90 דקות מהווה את הזמן שנספר החל מרגע פתיחת דלפקי הצ'ק אין לטיסה.
  • אם ביצעתם הרשמה לשירות ואתם לא בטוחים שהיא נקלטה, בדקו את אישור ההרשמה שנשלח אליכם למייל. תוכלו לנסות לבצע שנית את הרישום אם לא קיבלתם דבר.
  • גם במקרה של עיכוב קצר מ-90 דקות שהתפתח בהמשך למעל 90 דקות (כלומר עיכוב מצטבר), יישלח אליכם שובר כניסה לטרקלין.
  • ההרשמה לשירות הנה דרך אתר חברת פספורט קארד בלבד.
  • ניתן להירשם לשירות כמשפחה עד 6 נפשות לכל פוליסה.
  • חלק מהטרקלינים בעולם אינם מקבלים ילדים שגילם נמוך מ-12.
  • שווי השירות בטרקלין הוא עד 250 שקלים לכל אדם.
  • תוקף השובר הוא עד 6 שעות בלבד.

מה מיוחד בביטוח הנסיעות של חברת פספורט קארד?

חברת פספורט קארד מתמחה בביטוחי נסיעות לחו"ל בלבד ובהתאמה אישית, לרבות הרחבות וכיסויים מגוונים אותם ניתן לממש בעת אירועי ביטוח שהתרחשו לכם בחו"ל.

מה שמבדל את החברה מיתר חברות הביטוח, הוא הכרטיס הנטען אותו מנפיקה החברה למבוטחיה, המשמש אותם לצורך תשלום במקום במקרה של צורך רפואי או רכישות שנגרמו עכב אובדן או עיכוב במטען, ללא המתנה לנציג וללא החזר הוצאות בדיעבד.

המטרה המרכזית בפעילותה של פספורט קארד היא לאפשר למבוטחיה נוחות מקסימלית ונסיעה כמה שיותר קלה מהצד הבירוקרטי והביטוחי. מלבד הכרטיס הנטען, החברה כמובן תצייד אתכם באפליקציה מתאימה שדרכה ניתן להטעין את הכרטיס, לשוחח עם נציגים ולהגיש תביעות.

עם השירות הייחודי של פספורט קארד אין צורך שתשלמו מכיסכם עבור מקרה הביטוח, אלא פשוט צריך להפעיל את הכרטיס והוא יעבור ככל כרטיס אשראי אחר, כולל האפשרות למשוך ממנו את הכספים מכל מכשיר ATM.

מעבר לשירות PassportCard Flight Delay אותו סקרנו כאן בהרחבה, ניתן לראות שהפיתוחים הדיגיטליים והחדשנות בתחום ביטוחי הנסיעות עומדים לנגד עיניה של חברת פספורט קארד, מה שממצב אותה כאחת השחקניות הגדולות והבולטות ביותר בביטוחי הנסיעות לחו"ל וכחברה פופולרית ומומלצת בקרב הצרכנים.

היכן רוכשים את ביטוח הנסיעות של פספורט קארד?

תוכלו לעשות זאת ממש כאן בקישור: https://ishield.co.il/passportcard-insurance

או בשיחת טלפון אלינו למספר: 074-794-2222. נוכל לסייע לכם במציאת הפתרונות הייחודים לכל צרכי הנסיעה והמאפיינים האישיים ולספק לכם את הצעת ביטוח הנסיעות המשתלמת ביותר.

לסיכום

איש מאיתנו לא יכול לטוס בהעדר ביטוח נסיעות איכותי, שמהווה תחליף לביטוח הרפואי הישראלי שלכם ומתפקד כאמצעי היחידי שדרכו ניתן לממש שירותים רפואיים מגוונים בחו"ל.

ללא ביטוח הנסיעות, תאלצו לשלם מכיסכם אלפי ואף עשרות אלפי דולרים בעבור כל טיפול רפואי פשוט, מה שכמובן עלול לגרום להפסד כלכלי אדיר ואפילו להתרוקנות הכספים לחלוטין בעודכם נמצאים בחו"ל ללא מקורות סיוע ומעגלי התמיכה שלכם.

ביטוח הנסיעות של פספורט קארד יספק לכם את הכיסוי הביטוחי המתאים לכל צורך רפואי, לצד מגוון הרחבות אפשריות לביטוח כמו ביטוח כבודה, ביטוח הריון עד השבוע ה- 32, ביטוח ביטול טיסה, ספורט אתגרי, ביטול השתתפות ברכב שכור ועוד.

שירות PassportCard Flight Delay יספק לכם כיסוי חדשני נוסף למקרה של עיכוב בטיסה למשך 90 דקות ויותר, ללא תוספת תשלום ובכפוף להרשמה בלבד. לקבלת הצעה משתלמת על ביטוח הנסיעות, צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

*רכישת ביטוח לחו"ל ע"י iShield אסף יששכר עבור פספורט קארד

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין לראות בו כייעוץ או תחליף לו. כדאי להתייעץ עם הצוות של iShield ביטוח נסיעות לחו"ל על כל שאלה. האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

דילוג לתוכן