הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

הפניקס ביטוח חול

ביטוח הפניקס סמארט

מבצע לחג הפסח

10% + 10% הנחה מהמחיר הסופי

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי ללא הגבלה, ואפליקציה שתאתר ותקבע ותשלם עבורך לרופא, מופק ע"י ishield ביטוח נסיעות לחו"ל

מבצע לחג הפסח בהפניקס

10% + 10% הנחה מהמחיר הסופי

הפניקס ביטוח חול מה כלול?

קביעת תור לרופא

קובעים תור לרופא במרפאה או במלון דרך האפליקציה של הפניקס

איתור רופא

האפליקציה של הפניקס תאתר עבורך רופא בסביבתך

ביטוח נסיעות החל מ- 2$ להיום

הביטוח של הפניקס כולל הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי

ביטוח ללא השתתפות

אין תשלום במקום, מטופל ע"י הפניקס

ביטוח רפואי ללא הגבלה

בהפניקס הוצאות רפואיות בחו"ל ללא הגבלה

רופא אונליין

ניתן להתייעץ עם רופא מישראל מטעם הפניקס 24/7

הפניקס סמארט ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס סמארט הוא הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי ללא הגבלה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי. ניתן לשדרג ולהוסיף מגן קורונה, ביטול וקיצור נסיעה, כבודה, עוד ללא השתתפות עצמית(למעט סלולר ומחשב נייד) הפוליסה כוללת אפליקציה של הפניקס שתאתר עבורך רופא בחו"ל, שדרכה ניתן לקבוע תור, ואין צורך לשלם לרופא, התשלום הוא על חשבון הפניקס.

ishield - איי שילד ביטוח נסיעות לחו"ל

לביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס מורכב מכמה רבדים. החלק המשמעותי הוא החלק הבסיסי והראשון אשר מדבר על הכיסוי הביטוח הרפואי למצב רפואי חדש בנגרם בחו"ל, כיסוי זה נועד לתת מענה לקשת רחבה לאירועים רפואיים בחו"ל: פינוי באמבולנס, הוצאות טיפול נמרץ חלילה, אשפוז, הטסה רפואית לארץ במקרה של תאונה(במידה ולא ניתן לתת טיפול רפואי מתאים בה שוהה המבוטח), עליות התרופות שקנה המבוטח בחו"ל, ביקור רופא, טיפולי שיניים בחירום, הוצאות להיריון עד שבוע 12 שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל, הוצאות איתור וחילוץ, עלויות הקשורות בהעברה גופה לארץ, וחבות כלפי צד שלישי.

הרובד השני של ביטוח נסיעות לחול SMART TRAVEL מדבר על הרחבות לביטוח הבסיסי הכולל בין היתר: ביטוח למצב רפואי קודם – החמרה, כיסוי ביטוחי להוצאות בעקבות החמרה בלתי צפויה של היריון תקין בחו"ל, ביטוח למטען / כבודה במקרה של גניבה או אובדן, הרחבות לפעילויות ספורט כגון: ספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט תחרותי, ביטוח למכשירים אלקטרונים בגין גניבה: מצלמה, סלולרי, מחשב נייד או טאבלט, ואף כיסוי לביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

אנו זמינים לקהל לקוחותינו בימים א'-ה', בין השעות 08:00-18:00, בטלפון: 074-744-5060

הפניקס ביטוח חול - יצירת קשר

הפניקס ביטוח חול טלפון: 074-744-5060 לרכישת ביטוח הפניקס סמארט טרוול 

ניתן להתכתב עם נציג מכירות בוואטסאפ: לחץ כאן

ishield - איי שילד מובילה גם בביטוח נסיעות

המדריך המלא | הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל דרך ishield – איי שילד במידה ויש בעיה רפואית כאשר אנחנו נמצאים בחו"ל שנגרמה עקב תאונה או מחלה, אדם יכול להיקלע לסיטואציה שיש צורך בטיפול רפואי או אשפוז או ניתוח או תרופות שההוצאות הכספיות עלולות להגיע מאות ועד אלפי דולרים. במידה והמבוטח נמצא במדינה בה שירותי הרפואה לא מהטובים בעולם יכול להיות מצב ויהיה צורך בפינוי אווירי ולהטיסו לישראל בעלויות גבוהה מאוד, ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס Smart Travel נותנת מענה מקיף ורחב לכל לקוחותיה.

חברת הביטוח הפניקס נותנת מענה מצוין בפוליסה הנסיעות ויש להתאים את הביטוח בהתאם הנסיעה.

הפניקס ביטוח מעבר להפקת פוליסה תצייד אתכם באפליקציה התאפשר לכם לבצע מגוון רחב של פעולות דרך הסמארטפון, החל מאיתור רופא, קביעת תור, פתיחת תביעת ביטוח ועוד.

בנוסף מספריי החירום של החברה מופיעה על גם הפוליסה וגם במייל שקיבלתם.

אילו הרחבות ניתן להוסיף לפוליסה בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל הפניקס smart

 1. ביטול או קיצור נסיעה 
 2. ביטוח כבודה
 3. הרחבה לטלפון נייד
 4. ביטוח למחשב נייד
 5. כיסוי ביטוח לטאבלט
 6. ספורט אתגרי
 7. ביטוח לספורט חורף – ביטוח סקי
 8. הרחבה לספורט ימי
 9. ספורט תחרותי
 10. תאונות אישיות
 11. הרחבה להחזר הוצאות ישראל
 12. ביטוח השכרת רכב בחו"ל
 13. הרחבה לאופניים
 14. כיסוי ביטוחי למצב רפואי קיים
 
 

מה מכסה הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס דרך איי שילד מעניקה הגנה מרבית למבוטח במצבים רפואיים בחו"ל, כמו כן גם במצב של גניבה או אובדן של הכבודה בחו"ל

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס סמארט טרוול שנעשה טרם הנסיעה ובהתאם סוג החופשה יכול לחסוך לך מאות או אלפי דולרים במקרה של אירוע רפואי בחו"ל כגון אשפוז, ניתוח חירום בחו"ל.

פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס smart travel בנויה ממספר רבדים. החלק העיקרי הוא החלק הראשון אשר נוגע לכיסוי ביטוחי או יותר נכון לאירוע רפואי חדש הנגרם למבוטח בזמן השהיה בחו"ל, רובד זה נותן מענה למספר רחב של אירועים רפואיים בחו"ל: פינוי המבוטח באמבולנס לבית החולים, כיסוי הוצאות הרפואיות בטיפול נמרץ חלילה, כיסוי הוצאות אשפוז, הטסה רפואית של המבוטח לישראל  באירוע תאונתי (זאת במידה ואין מענה רפואי הולם במדינה השוהה המבוטח), כיסוי ביטוחי על התרופות שרכש המבוטח בחו"ל, כיוסי הוצאות ביקור רופא, כיסוי הוצאות לטיפולי שיניים – חירום, כיסוי הוצאות היריון עד לשבוע 12 שהתגלה בזמן החופשה, כיסוי הוצאות הקשורות לאיתור וחילוץ, עלויות הטסת גופה לארץ לא עלינו, וביטוח צד שלישי.

הרובד השני של ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס סמארט כוללות הרחבות נוספות על הביטוח הבסיסי של הפניקס שניתן להוסיף לביטוח וזאת בהתאם למצב הרפואי ובהתאם לאופי הנסיעה, ניתן להוסיף את הכיסויים הבאים: כיסוי ביטוחי למצב רפואי קודם – החמרה למצב רפואי קיים, כיסוי הוצאות במקרה של החמרה לא צפויה של היריון תקין בזמן השהיה בחו"ל, כיסוי ביטוחי לכבודה במקרה של אובדן או גניבה, בנוסף ניתן להרחיב את פוליסת הנסיעות לחו"ל גם לפעילויות ספורט כגון: ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף – ביטוח סקי, ביטוח ספורט תחרותי במחיר הטוב ביותר, כיסוי ביטוחי בגין גניבה למכשירים אלקטרונים: מצלמה, טלפון סלולרי, מחשב נייד, טאבלט, החזר הוצאות רפואיות בישראל, ביטול השתתפות עצמית לרכב שהושכר בחו"ל, ביטוח תאונות אישיות – תשלום עד 50,000 ש"ח בגין נכות או מוות המבוטח בחו"ל.

 

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל תרמילאים 

כשמתכננים טיול תרמילאים ביטוח נסיעות לחו"ל מתאים הוא חשוב מאוד, ישנם מצבים או אירועים העלולים להתרחש בזמן הטיול ויש לקחת אותם בחשבון.

בביטוח תרמילאים חשוב לרכוש מעבר לפוליסה הרגילה גם הרחבות לספורט אתגרי, איתור וחילוץ והצלה(חיליק מגנוס). 

ניתן לרכוש ביטוח לטיולים ארוכים למקסימום שנה

הפניקס ביטוח נסיעות לחו"ל ספורט אתגרי

הרחבת הביטוח ספורט אתגרי ללקוחות המתכננים פעילות אתגרית או אקסטרים בחו"ל 

יש לרכוש את ההרחבה המתאימה טרם הנסיעה בעת רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל של הפניקס

הרחבת הפוליסה לספורט אתגרי תכסה אתכם במידה ונפצעתם בחו"ל עקב פעילות אקסטרים ותחסוך לכם מאות עד אלפי דולרים

 

מה הנחשב לספורט אתגרי:

בהרחבה ספורט אתגרי ישנם סוגים שונים של ספורט אקסטרים והם מפורטים בתנאי הפוליסה.

הרחבה ספורט מוטורי: 

רכיבת שטח, סייטבורד, רולרבליידס, ג'יפים, מוטוקרוס.

הרחבה ספורט גבהים: 

טיפוס קירות, טיפוס הרים, בנג'י, צניחה חופשית, סנפלינג, גלישת אוויר, כדור פורח, רחיפה.

הרחבה ספורט ימי: 

סקי מים, צלילה, גלישת רוח, גלישת גלים, בננות, שייט קייאקים, מצנח גלישה, אופנוע ים.

 

מה מכסה הרחבה ספורט חורף – ביטוח סקי

ביטוח הנסיעות לחו"ל תכסה אתכם בגין מצב רפואי חדש אשר נגרם בחו"ל.

כדי שתוכל להנות מחופשת הסקי חשוב להצטייד בציוד תקין ואיכותי וכמובן כיסוי ביטוחי לסקי.

 

אז למה צריך לרכוש הרחבה מיוחדת לסקי? 

רכישת ההרחבה לספורט חורף – סקי היא בגלל שהסיכוי להיפצע בעת גלישה גבוהה משמעותית מאשר הליכה לאורך הטיילת, כך גם ההוצאות הרפואיות הנלוות לסוגי הפציעה מסקי, ההוצאות הרפואיות מסקי עלולה להגיע לאלפי דולרים, הרחבת הביטוח לספורט חורף – סקי כוללת גם הטסה רפואית, איתור וחילוץ והצלה במקרה של אירוע רפואי באזור מרוחק או כאשר חלילה יש מפולת שלגים, הטסת רופא לטיפול בשטח, ולכן יש לרכוש כיסוי ביטוחי מתאים לאופי הנסיעה.

בנוסף, ציוד הגלישה שלך יקר מאוד והרחבת הביטוח לספורט חורף – סקי תכסה אותך במקרה של גניבה או אובדן, כמו כן גם שאר הפרטים האחרים לדוגמא כרטיס סקי וכו'…

 

מה זה החמרה מצב רפואית קיים

הרחבת הביטוח לכסות מצב רפואי קיים למחלה קיימת בחו"ל מעבר ביטוח הנסיעות לחו"ל של הפניקס סמארט טרוול המכסה מצבים רפואיים חדשים הנגרמים בעת השהיה בחו"ל ואינה מכסה מצב רפואי קיים ולכן בעת עריכת ביטוח נסיעות לחו"ל המבוטח נשאל מספר שאלות לנוגע למצבו הרפואי, וזאת על מנת להתאים ולהרחיב את הביטוח בהתאם למצבו הרפואי בחו"ל, תחת הרחבה מצב רפואי קיים – החמרה רפואית.

לעיתים בעת הרחבת הפוליסה למצב רפואי קיים תגבה מהמבוטח תוספת פרמיה בגין הרחבה זו.

 

מה כוללת ההרחבה ביטוח נסיעות לחו"ל להיריון

כשמתכננים לטוס לחו"ל בזמן ההיריון אחת השאלות הראשונות שעולות לראש היא האם בכלל מותר לטוס בזמן היריון.

תיאוריות רבות שהיו בעבר שהתגלו כלא נכונים מחקרית שבזמן הטיסה הלחץ בתוך האוויר בתוך המטוס עלול להשפיע על העובר, יחד עם זאת שינויי לחץ אוויר במטוס כן יכול לגרום להתייבשות ועלול להוביל להיווצרות של קרישי דם בגוף.

בעת עריכת ביטוח נסיעות לחו"ל יש להוסיף הרחבה בגין היריון ויש לציין את השבוע להיריון בזמן הטיסה, ניתן לבטח היריון עד שבוע 32 כשיש היריון תקין עם עובר אחד.

 

אז מה בעצם ההרחבה להיריון כוללת

בביטוח נסיעות לחו"ל ההרחבה להיריון על פי תנאי הפוליסה מכסה הוצאות רפואיות במקרה של אירוע חירום הקשור להיריון.

ההרחבה כוללת גם הרחבה לפינוי רפואי לפי הצורך, בנוסף כיסוי ביטוחי במצב של לידה מוקדמת וכמובן כיסוי לטיפול ביולדת והיילוד לפי הצורך עד לגבול האחריות המצוינת בפוליסה.

 

מה מומלץ לעשות בטיסה

בזמן הטיסה במיוחד בהיריון יש להימנע מישיבה ממושכת, ישיבה לאורך זמן ללא תנועה עלולה לגרום להיווצרות של קרישי דם, ולכן מומלץ לבחור בכיסא צמוד למעבר ומעת לעת לקום ולהתהלך במטוס ולהזרים את הדם בגוף, מומלץ גם להקפיד על שתיה מרובה בכדי למנוע התייבשות בגלל האוויר היבש במטוס.

 

האפליקציה של הפניקס 

דרך האפליקציה של הפניקס תוכל לאתר רופא באזור שלך בהתאם למצב הרפואי שלך, לתאם תור למרפאה, כל מה שעליך לעשות הוא להגיע כמה דקות קודם, אין צורך לשלם, התשלום מתבצע דרך הפניקס.

דילוג לתוכן