הראל ביטוח נסיעות

הראל ביטוח נסיעות

10% הנחה לנסיעה הבאה אפליקציה

300$ בביט לפני ביקור רופא

eSIM לחו"ל חבילות גלישה בחו"ל

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי 5$ מיליון, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, ואפליקציה מופק ע"י ishield ביטוח נסיעות לחו"ל

הראל ביטוח חול

הביטוח כולל כיסוי רפואי 5$ מיליון, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי.

חיפוש איתור וחילוץ באמצעות הראל חילוץ והצלה

כיסוי ביטוחי עד 2250$ 

הראל ביטוח חול

הראל ביטוח נסיעות לחו"ל הראל First Class המשווקת ע"י ishield – איי שילד ביטוח הוא הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי עד 5$מילון, הטסה רפואית, חיפוש איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי. הרחבות בתוספת תשלום: ביטול וקיצור נסיעה כולל קורונה, ביטוח לסמארטפון, כבודה עד 2250$, ביטוח למחשב נייד, ביטוח למצלמה, ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף – ביטוח סקי, ביטוח לנשים בהריון עד שבוע 32.

הראל ביטוח נסיעות טלפון: 074-759-5777 לרכישת ביטוח נסיעות עם נציג iShield 

מה זה בעצם ביטוח נסיעות לחו"ל

לביטוח נסיעות של הראל חו"ל מורכב מכמה רבדים. החלק המשמעותי הוא החלק הבסיסי והראשון אשר מדבר על הכיסוי הביטוח הרפואי למצב רפואי חדש בנגרם בחו"ל, כיסוי זה נועד לתת מענה לקשת רחבה לאירועים רפואיים בחו"ל: פינוי באמבולנס, הוצאות טיפול נמרץ חלילה, אשפוז, הטסה רפואית לארץ במקרה של תאונה(במידה ולא ניתן לתת טיפול רפואי מתאים בה שוהה המבוטח), עליות התרופות שקנה המבוטח בחו"ל, ביקור רופא, טיפולי שיניים בחירום, הוצאות להיריון עד שבוע 12 שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל, הוצאות איתור וחילוץ, עלויות הקשורות בהעברה גופה לארץ, וחבות כלפי צד שלישי.

הרובד השני מדבר על הרחבות לביטוח הבסיסי הכולל בין היתר: ביטוח למצב רפואי קודם – החמרה, כיסוי ביטוחי להוצאות בעקבות החמרה בלתי צפויה של היריון תקין בחו"ל, ביטוח למטען / כבודה במקרה של גניבה או אובדן, הרחבות לפעילויות ספורט כגון: ספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט תחרותי, ביטוח למכשירים אלקטרונים בגין גניבה: מצלמה, סלולרי, מחשב נייד או טאבלט, ואף כיסוי לביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

במקרה של מצב רפואי הנגרם עקב תאונה או מחלה, מבוטחים עלולים להיקלע למצב לטיפול רפואי או חילוץ, אשפוז, קבלת טיפול רפואי, ניתוח או תרופות שעלותם יכולים להיות מאות או אלפי דולרים. באם מדובר בטיול למדינה בה שירותי הרפואה לא מהמתקדמים בעולם יתכן ויהיה צורך בפינוי אווירי לארץ שעלותו גבוהה מאוד

הראל ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח תרמילאים

הראל ביטוח חול תרמילאים

הראל ביטוח חול תרמילאים לטיול תרמילאים ההופך בקלות לחוויה של פעם בחיים. וחשוב להתכונן לחוויה הזו כראוי, מכל בחינה. הן מבחינת תכנון המסע, החל מהטיסות,

קרא עוד »
הראל ביטוח נסיעות לחו"ל

הראל ביטוח חול – טלפון

הראל ביטוח חול טלפון לרכישת ביטוח נסיעות הראל ביטוח חול טלפון: 074-7595777 ליצירת קשר עם חברת הראל הנמנית עם המבטחות הגדולות והמרכזיות בישראל בביטוחי הנסיעות

קרא עוד »

הראל ביטוח נסיעות המדריך המלא

לא משנה לאן אתם טסים, עם הראל תוכלו לנסוע בראש שקט ולהרגיש בטוחים ביותר.

מה שהישראלים הכי אוהבים זה לחופשה בחו"ל, לטייל בעולם, לנוח, לשבור את השגרה, לעשות קניות. זו הבריחה המושלמת. למעשה, כולנו צריכים להיות רעננים.

אך כדי לנסוע ללא דאגות וליהנות באמת מנסיעות, עליכם לרכוש ביטוח נסיעות מתאים.

מבחינה רפואית, ביטוח נסיעות הוא חשוב במיוחד, ועל אחת כמה וכמה כעת, בתקופת הקורונה.

מדי יום, אם אנו חשים לא טוב, קבלת שירותים רפואיים מתקדמים זמינה, קלה ובעלות נמוכה ביותר. במסגרת שירותי הרפואה הציבוריים בישראל, קופות החולים מספקות שירותי רפואה למבוטחיה ללא כל בעיה, בכל מצב של פציעה, תאונה או מחלה.

עם זאת, זה לא המקרה כשאנחנו נוסעים לחו"ל, ואין שירותים רפואיים נגישים וזמינים בכל עת.

במדינות זרות, כל ביקור רופא או בית חולים עשוי לעלות עשרות אלפי דולרים, או אפילו יותר, למעט מקרים הדורשים הצלה, אשפוז או ניתוח חירום, שכולם הוצאות גבוהות.

כמובן שבמדינות בהן אין שירות רפואי מתקדם, בחלק מהמקרים יש צורך להעבירו חזרה לארץ בטיסה. שירות שכרוך בעלויות גבוהות כמובן.

הראל מציעה לכם ביטוח נסיעות לחו"ל, שמכסה מגוון רחב של תרחישים רפואיים אשר עלולים לקרות במהלך השהות שלכם בחו"ל, כמובן לפי היעד וסוג  הטיול, ותקבלו מענה מצד חברת הביטוח בעלויות מינימאליות.

עם ביטוח נסיעות הראל, תוכלו לאתר במהירות רופא, מרפאות פרטיות או בית חולים על ידי האפליקציה הייעודית של הראל. החברה נדאג שתשלמו ישירות למרפאה, לרופא או לבית החולים. בטיפול בהחזרים ידאגו לכם כבר בהראל.

טסים לחו"ל עם ביטוח נסיעות מתאים  

כל מי שטס לחו"ל חייב לרכוש ביטוח נסיעות. כאשר טסים לחופשה ביעד בחו"ל, חשוב לוודא כי אתם מכוסים מבחינת ביטוח לכל תרחיש סביר ובלתי סביר. תאונות שונות, פציעות או מחלות יכולות לקרות בזמן שאתם שוהים בחו"ל ולתפוס אתכם לא מוכנים, וכמובן להרוס את כל הנסיעה. בדיוק בגלל זה אתם צריכים להיות ערוכים עם ביטוח מראש כדי שתוכלו לנסוע בשקט ובלי דאגות.

ביטוח נסיעות דואג לכסות אתכם במקרים בהם תצטרכו לטיפול, בשל מחלה או פציעה, וכמובן שגם במקרים של אובדן מזוודות, או נזק לכבודה שלכם.

הראל מספקת ביטוח נסיעות לחו"ל, שיגן עליכם בצורה מיטבית, מפני בעיות שונות ויאפשר לכם לנסוע בידיעה שאתם מוגנים בביטוח מתאים.

כל נושא ביטוח הבריאות במהלך נסיעה לחו"ל הפך בתקופה זו לקריטי ועלה לראש סדר היום, בשל מגפת הקורונה שפוגעת בכל העולם.

גם אם אנשים מעוניינים לנסוע לחו"ל, הקשיים והתרחישים האפשריים בעקבות המגפה, העלו את סעיף הבריאות בפוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל למקום הראשון.

היום במיוחד, כל מי שנוסע לחו"ל חייב בכיסוי מתאים לתרחישי מגפה, ולסיטואציות שונות שיכולות לקרות הן מבחינה בריאותית, והן מבחינה לוגיסטית בעקבות הקורונה.

מצבים אפשריים לדוגמה: חשש שנחשפתם לחולה מאומת או שנדבקתם בקורונה טרם הנסיעה ואתם נאלצים להיכנס לבידוד, או נדבקתם בנגיף הקורונה בזמן שאתם בחו"ל, ושם חויבתם להיכנס לבידוד, אשפוז בעקבות הידבקות או כל תרחיש שמשפיע על לוח הזמנים או במשך השהייה שלכם.

פה חשוב להזכיר כי ניתן לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל מותאם גם היום עם הקורונה, ולדאוג לעצמכם מפני בעיות שונות הקשורות למגיפות. אז עדיין תוכלו לטוס לחו"ל אבל תהיו חייבים לעשות מראש ביטוח נסיעות מורחב לתרחישי מגיפה.

 

מתכננים נסיעה לחו"ל?  הראל מציעה ביטוח נסיעות לימי קורונה

עומדים לטוס לחוץ לארץ? חברת הביטוח הראל מציעה לכם פוליסות ביטוח נסיעות מורחבת גם במציאות המשתנה בעקבות הקורונה.

כשאתם יוצאים מחוץ לגבולות ארצנו הקטנה, חשוב שתוודאו קודם כל שיש לכם ביטוח לכל אירוע ותרחיש שיכולים לקרות כפועל יוצא מהשלכות המגפה.

מכאן, שחשוב ביותר להיערך מראש עם ביטוח נסיעות מורחב ומותאם לתרחישי מגפה. על מנת שתוכלו לטייל וליהנות מהחופשה שלכם בחו"ל, בראש שקט ובכיף.

ביטוח נסיעות יגן עליכם בכל מקרה בו תזדקקו לעזרה רפואית. אם בשל הידבקות בנגיף הקורונה, וכן במצבים רפואיים אחרים כמו מחלות שמחייבות טיפול רפואי, תרופות שונות או אשפוז בבית חולים. וכמובן בטיפול רפואי לאחר פציעה או תאונה.

אנשים רבים עדיין מעוניינים לטוס לחו"ל, עם כל הקשיים וההליכים הביורוקרטיים. וגם עם החשש מפני התפשטות הנגיף על כל הווריאנטים שלו במדינות זרות. ועדיין, עם הבעיות והקשיים האפשריים שהקורונה יצרה עבורכל מי שבוחר לטוס. הפכה את פוליסת הביטוח לחשובה ביותר

בשביל שמי שמחליטים לנסוע לחו"ל בימים אלו, הכרחי שיהיה כיסוי ביטוחי הולם, בהקשר למגפה.

קיצור או ביטול של הנסיעה, הארכה או קיצור השהות. שינויים בלו"ז ובטיסות, הוצאות עבור שירותים רפואיים, אי יכולת לשוב לארץ עקב סגר מקומי או הגבלות אחרות. יהיו כרוכים בעלויות שהביטוח יגן עליכם מפניהן.

חרק שבו על המצבים הבעייתיים הבאים- אם נדבקתם בנגיף הקורונה לפני הנסיעה שלכם. או אפילו נחשפתם לחולה מאומת ונדרשתם להיכנס לבידוד. או אם ישנו חשד שנדבקתם בקורונה במהלך שהייתכם בחו"ל. ומכאן שחויבתם להיכנס לבידוד במדינה זרה, הגעה לאשפוז עקב הידבקות. או אם חוויתם כל שינוי בלוח הזמנים או במצבכם בהקשר למצב הקורונה. תרצו שיהיה לכם גב מחברת הביטוח, ולא תצטרכו לספוג את כל ההפסדים, בנוסף לעוגמת נפש.

עדיין אפשר לטוס לחו"ל, עם הקורונה, אך חשוב יותר מאי פעם לדאוג לביטוח נסיעות שתהיה בו הרחבה מתאימה לנסיבות שהשתנו.

 

הראל ביטוח נסיעות עם כיסוי מורחב לביטול או קיצור נסיעה, בשל מגפת הקורונה

עם מגפת הקורונה, חברת הראל מציעה פוליסות  ביטוח נסיעות לטסים לחוץ לארץ. בתקופה זו כל אדם שצריך לטוס מכל סיבה שהיא, חייב לדאוג לכיסוי ביטוחי מורחב.

חברת הראל ערוכה לשינויים שהשנה האחרונה כפתה על העולם, דאגנו להתאמה לחו"ל על מנת שיתאפשר לכם לנסוע עם מינימום דאגות  בזמנים מאתגרים כאלו.

בביטוח הנסיעות הבסיסי, חברת הראל נותנת כיסוי מקיף עבור הוצאות רפואיות בשל מחלות נגיפיות. הראל מעניק כיסוי מקיף להוצאות רפואיות הנגרמות על ידי מחלות נגיפיות. עד 5,000,000$ לטיפולים רפואיים או לאשפוז בבית חולים בחו"ל.

כמו כן, הראל גם מציעה ערבות בלעדית לנסיעות בזמן המגיפה. וזאת במידה שהנסיעה מתבטלת או משך הנסיעה צריך להתקצר בשל המצב. ערבות זו נותנת שקט נפשי וביטחון לאורך כל הדרך. לפני הנסיעה לחו"ל, במהלכה ועד שאתם חוזרים לישראל.

כדי לבצע את ההתאמות לאתגרים שמציבה תקופת הקורונה. ביטוח הנסיעות של הראל הורחב כך שאתם מקבלים כיסוי למקרים בעייתיים שונים בעקבות הקורונה.

הפוליסה מכסה את המצבים הנ"ל:

הכיסוי המורחב החדש דואג לכם במקרים של קיצור נסיעה או ביטול נסיעה במצב של מגפה. תהיו זכאים להחזר של הוצאות אם תצטרכו לבטל את הנסיעה שלכם באחת מהסיטואציות הבאות:

במידה ותצטרכו להיכנס לבידוד למשך זמן של עד 14 ימים לפני הנסיעה. תהיו זכאים להחזר של עד 400$ על הוצאות הטיסה.

כיסוי זה תקף במצבים שמתרחשים לכם המבוטח/ת, לבני המשפחה הגרעינית של המבוטח/ת, או למלווה. בכפוף לתנאי רכישת ההרחבה.

אם תחלו בנגיף לפני שתחזרו לישראל – הכיסוי מקיף הוצאות רפואיות, עד 5,000,000$.

הכיסוי כולל הטסת מלווה לחו"ל, הוצאות אשפוז וכן הלאה.

אם חליתם במחלת חום או כבעלי סימפטומים אחרים בבדיקות בשדה התעופה בחו"ל. תהיו זכאים להחזר עד 5,000$, כאשר מתוכם 2,000$ יהיו עבור הטיסה.

 

הראל ביטוח נסיעות First Class

הראל ביטוח חו"ל טלפון מציגה דרכון פירסט קלאס, אשר נועד לנוסעים לחו"ל. שמעוניינים לעשות כיסוי רפואי מקיף יותר, עם התאמה של הביטוח לסוג הנסיעה ולמצבם הבריאותי.

ביטוח הנסיעות של הראל First Class, כולל כיסויים של הוצאות מיוחדות:

הוצאות רפואיות בחו"ל לרבות אשפוז

כיסוי עבור חילוץ ופינוי יבשתי, אווירי וימי לבית חולים

הטסה רפואית חזרה לארץ

כיסוי הוצאות עבור תרופות

טיפולי שיניים בחירום

שירות איתור וחילוץ (ניתן לבטל מהפוליסה)

חבות צד שלישי

 

מתכננים לטוס לחו"ל? הכירו את  האפליקציה החדשה והנוחה – הראל חו"ל

בעזרת אפליקציה זו תוכלו לבצע מגוון פעולות בקלות ובזריזות מכל מקום בעולם. לקבל מידית את התשלום עבור טיפול רפואי עד סכום של 300$ לכרטיס האשראי שלכם או באפליקציית ביט. וכן לקבל באופן מידי תשלום מראש בסכום של 150 $ במקרה של אובדן מזוודה. להיעזר בשירות מהיר של איתור רופא או מרכז רפואי במיקומכם, ועוד. כמו כן, כל רכישה שתעשו על ידי האפליקציה של הראל תזכה אתכם בהנחה משתלמת לנסיעה הבאה שלכם.      

דילוג לתוכן