ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל

הראל ביטוח נסיעות לחו"ל

מופק ע"י - Ishield ביטוח

הביטוח כולל כיסוי לקורונה

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי 5$ מיליון, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, מופק ע"י ishield סוכנות לביטוח 

הראל - Ishield ביטוח נסיעות לחו"ל

הביטוח כולל כיסוי רפואי 5$ מיליון, כבודה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי.

חיפוש איתור וחילוץ באמצעות הראל חילוץ והצלה

כיסוי ביטוחי עד 2250$ 

ishield - הראל חו"ל

הראל ביטוח נסיעות לחו"ל הראל First Class המשווקת ע"י ishield ביטוח הוא הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי עד 5$מילון, כבודה עד 2250$, הטסה רפואית, חיפוש איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי. הרחבות בתוספת תשלום: ביטול וקיצור נסיעה, ביטוח לסמארטפון, ביטוח למחשב נייד, ביטוח למצלמה, ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף – ביטוח סקי, ביטוח לנשים בהריון עד שבוע 32.

למה בעצם צריך הראל ביטוח נסיעות לחו"ל

לביטוח נסיעות של הראל חו"ל מורכב מכמה רבדים. החלק המשמעותי הוא החלק הבסיסי והראשון אשר מדבר על הכיסוי הביטוח הרפואי למצב רפואי חדש בנגרם בחו"ל, כיסוי זה נועד לתת מענה לקשת רחבה לאירועים רפואיים בחו"ל: פינוי באמבולנס, הוצאות טיפול נמרץ חלילה, אשפוז, הטסה רפואית לארץ במקרה של תאונה(במידה ולא ניתן לתת טיפול רפואי מתאים בה שוהה המבוטח), עליות התרופות שקנה המבוטח בחו"ל, ביקור רופא, טיפולי שיניים בחירום, הוצאות להיריון עד שבוע 12 שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל, הוצאות איתור וחילוץ, עלויות הקשורות בהעברה גופה לארץ, וחבות כלפי צד שלישי.

הרובד השני מדבר על הרחבות לביטוח הבסיסי הכולל בין היתר: ביטוח למצב רפואי קודם – החמרה, כיסוי ביטוחי להוצאות בעקבות החמרה בלתי צפויה של היריון תקין בחו"ל, ביטוח למטען / כבודה במקרה של גניבה או אובדן, הרחבות לפעילויות ספורט כגון: ספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט תחרותי, ביטוח למכשירים אלקטרונים בגין גניבה: מצלמה, סלולרי, מחשב נייד או טאבלט, ואף כיסוי לביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

במקרה של מצב רפואי הנגרם עקב תאונה או מחלה, מבוטחים עלולים להיקלע למצב לטיפול רפואי או חילוץ, אשפוז, קבלת טיפול רפואי, ניתוח או תרופות שעלותם יכולים להיות מאות או אלפי דולרים. באם מדובר בטיול למדינה בה שירותי הרפואה לא מהמתקדמים בעולם יתכן ויהיה צורך בפינוי אווירי לארץ שעלותו גבוהה מאוד

הראל ביטוח נסיעות - הרחבות

ספורט חורף - סקי

לתרמילאים

Ishield ביטוח נסיעות לחו"ל 

אהבתם את השירות, תשאירו לנו 5 כוכבים

האתר נבנה ע"י strong media, כל הזכויות שמורות ל- ishield 

האתר נבנה ע"י strong media, כל הזכויות שמורות ל- ishield