הראל ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה

הראל ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה מכסה ביטול כרטיסי טיסה, מלון, שייט, חבילת נופש, טיסות המשך או טיסות פנים בחו"ל, הופעות בחו"ל, מופק ע"י iShield ביטוח נסיעות לחו"ל.

למה הראל ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה?

מלונות
טיסות
הופעות
שייט

הראל ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה - מה מכוסה?

הראל ביטוח ביטול טיסה מכל סיבה ניתן לבטח את העסקה והוא הטוב והמשתלם בישראל, במידה ורכשתם כרטיסי טיסה למועד רחוק ואתם לא בטוחים/יודעים מה יהיה? רק 12% מעלות העסקה, ניתן לרכוש את הביטוח עד 7 ימים מיום רכישה הכרטיסים / חבילה / שייט הופעות, ניתן לבטל עד 12 שעות לפני הטיסה בעלות השתתפות עצמית 20% בלבד, ובתוך ה- 12 שעות עד למועד הטיסה 40% השתתפות עצמית. 

למה כדאי לרכוש את הפוליסה

הפוליסה  ניתנת לרכישה ע"י המבוטח אשר רכש כרטיסי טיסה או חבילה בתוך  7 ימים ומעוניין לבטח את הטיסה או חבילה כנגד ביטול מכל סיבה.

מה הפוליסה כוללת

הפוליסה מבטחת את הוצאותיך בגין רכישת כרטיסי טיסה או שייט או חבילות נופש או הופעות בחו"ל למקרה שתחליטו לבטל את הנסיעה מכל סיבה שהיא

תאריך תחילת הביטוח לא יעלה על שנה מיום הרכישה

הביטוח מכסה ביטול שנעשה ע"י המבוטח בלבד ולא ע"י חברת התעופה בתוך תקופה הביטוח שהוגדרה, הפוליסה לא מכסה מקרים שבהם ביטוח הנסיעות לחו"ל מכסה לדוגמה ביטול טיסה מסיבה רפואית.

  • כיסוי החזר ההוצאות בגין הביטול הוא עד 80% מסכום הביטוח הנקוב בפוליסה(ניתן לרכוש ביטוח עד לסכום מירבי $25,000)
  • החזר בגין ביטול כרטיסי טיסה, מלון, שייט, חבילת נופש, טיסות המשך או טיסות פנים בחו"ל, השכרת רכב שכור, הופעות בחו"ל או אירועי ספורט.
דילוג לתוכן