מדיכלל עולמי

מדיכלל עולמי הוא מוצר ביטוחי הנסיעות מבית חברת הביטוח "כלל". הפוליסה מגנה על המבוטחים לאורך שהותם בחו"ל דרך מספר גדול של כיסויים והרחבות ואף מעניקה כיסוי מיידי במקרה של אירועים רפואיים ואיחור בהגעת הכבודה.

מדיכלל ביטוח נסיעות לחו"ל על קצה המזלג

כל אדם שנוסע לחו"ל יודע היטב שאחד האלמנטים החיוניים ביותר לשהותו מעבר לים הוא ביטוח הנסיעות. זהו האמצעי האמיתי לחופשה בראש שקט, הודות לכיסוי כספי הניתן למבוטחים בשורה של מקרים.

ביטוח הנסיעות מבית כלל המשווק תחת השם "מדיכלל עולמי" מספק פתרונות ביטוח מקיפים ובהתאמה אישית לכל סיטואציה פתאומית ובלתי מתוכננת לאורך הנסיעה, כדי שתוכל להימשך בביטחון ובשקט הנפשי הגדול ביותר.

הפוליסה מיועדת לאנשים עד גיל 75 ומעניקה כיסוי לכל ההוצאות הרפואיות בחו"ל עד 5,000,000 $, מענה מיידי במקרה של איחור בהגעת הכבודה ושירותי תמיכה זמינים 24/7 מכל היעדים, דרך מוקד החברה ובאפליקציית "הלחצן של כלל".

חשוב לדעת:

ביטוח נסיעות לחו"ל מספק מענה מקיף לכל יציאה מחוץ לגבולות ישראל, במסגרתה עשוי להתרחש אירוע פתאומי שזקוק למענה יעיל. בארץ זרה, כל תרחיש ולו הקטן ביותר הופך להתמודדות מורכבת כתוצאה מבירוקרטיה משתנה, תקשורת בשפה אחרת ומדיניות מערכת הבריאות המקומית, ששירותיה גם עשויים להתבטא במחיר גבוה במיוחד.

בנסיבות אלה חשוב מאוד לבחור בחברת ביטוח אמינה, וותיקה וידועה שיש לה האמצעים, המשאבים והידע המצטבר כדי לספק לכם מענה איכותי בזמן אמת מכל מקום. חברת כלל בהחלט נמנית עם המבטחות הללו ומעמידה לרשותכם עוד מספר פתרונות מתקדמים לכל צורך אפשרי בחו"ל.

היכן רוכשים ביטוח מדיכלל עולמי?

הביטוח של חברת כלל זמין לרכישה דרך מספר מישורים אפשריים:

יציאת קשר ישיר עם חברת כלל בבקשת הצטרפות לפוליסה

ניתן לפנות לנציגי השירות בטלפון, בווצאפ וגם להצטרף באופן מקוון ומיידי לביטוח – כל עוד איננו זקוק להתאמות מיוחדות שחורגות מגבולות האחריות הנקובות בפוליסה. בשורות הבאות תמצאו פירוט אודות פוליסת הביטוח ותנאיה, כך שתוכלו לבחון את התאמתה המדויקת ואת הרחבותיה.

מדיכלל עולמי מכבי

מבוטחי קופת החולים מכבי זכאים להצטרף לשירות ביטוח הנסיעות של חברת כלל, כתוצאה מהסדר ארוך טווח בין החברות. זהו ביטוח קבוצתי במתווה אחיד לכלל הנוסעים הנמכר במחיר אטרקטיבי לחברי הקופה.

מדיכלל עולמי כללית

גם חברי קופת החולים כללית יכולים ליצור את ביטוח הנסיעות הקבוצתי מבית חברת כלל, כתוצאה מהסדר ארוך טווח בין שתי החברות. הביטוח מוגש לחברי הקופה במחיר מוזל אך כאמור במתווה אחיד לכלל הנוסעים.

התאמה אישית של פוליסת הנסיעות מול iShield

ככל שישנו צורך בהתאמות ספציפיות של ביטוח הנסיעות, מומלץ לפנות לנציגי iShield ולקבל שירות מומחים מקצועי המסייע ביצירת פוליסה אישית ובמיטוב המחיר.

ביטוח נסיעות אישי הוא הדרך הטובה ביותר לקבל מענה מקיף ונרחב למגוון מהותי של אירועים בחו"ל ולהבטיח ששהותכם תהיה חלקה ובטוחה יותר, לאורך סיכונים שנובעים מאופי הנסיעה הספציפית או מאפיינים אישיים של המבוטח.

מה כלול בפוליסת ביטוח הנסיעות מדיכלל עולמי?

ביטוח הנסיעות של חברת כלל מספק כיסוי אפקטיבי לכל ההוצאות הרפואיות במסגרת החופשה, לרבות תרחישים אפשריים נוספים להם ניתן להוסיף הרחבות מתאימות. להלן עיקרי הפוליסה והכיסויים הניתנים מטעמה:

פוליסת הבסיס של מדיכלל עולמי
הוצאות רפואיות בחו"ל כולל אשפוז עד 5,000,000 $
הטסה רפואית לארץ כלול באחריות הרפואית
פינוי ימי, יבשתי או אווירי לבית חולים סמוך למקום האירוע כלול באחריות הרפואית
הוצאות הריון עד לשבוע 12 כלול באחריות הרפואית
שירותי איתור וחילוץ כלול באחריות הרפואית
טיפולי חירום בשיניים עד 600 $
שינוי מועד טיסת המבוטח עד 1,500 $
הארכת שהות בחו"ל מעבר לתקופת הביטוח לרבות במקרה של בידוד קורונה עד 100 $ לכל יום
הטסת מלווה למקום האשפוז של המבוטח עד 2,000 $
הוצאות נסיעה ולינה למלווה בעת אשפוז עד 100 $ ליום
שינוי מועד טיסת המלווה בשהותו עם המבוטח עד 1,500 $
צד ג' עד 150,000 $, בכפוף להשתתפות עצמית בסך 50 $

הרחבות מומלצות לרכישה בכל נסיעה

ביטול נסיעה עד 7,000 $
קיצור נסיעה עד 8,000 $
החמרת מצב רפואי קיים עד 250,000 $
ספורט אתגרי/ ספורט חורף בחו"ל עד לגובה האחריות הרפואית
הרחבת הריון עד לשבוע 30 עד לגובה האחריות הרפואית
אובדן או גניבת כבודה עד 2,000 $ או עד 6,000 $ ברחישת הרחבה נוספת
אובדן או כבודה של מכשיר אלקטרוני (טלפון חכם, מחשב נישא או מצלמה) עד 2,000 $
ביטול השתתפות עצמית ברכב שכור עד 2,000 $

ומה עוד כדאי לדעת על הביטוח?

אפליקציית "הלחצן של כלל"

כחלק מהשירות המוגש למבוטחי מדיכלל עולמי, ניתן להוריד לנייד את אפליקציית הלחצן של כלל דרכה ניתן לנהל את כל תביעות הביטוח, להגיש תביעות ולהעלות מסמכים וכן לקבל החזר מיידי לתשלום הוצאות רפואיות (עד 500 $) ובמקרה של איחור בהגעת הכבודה (170 $).

האפליקציה מעניקה שירותי תמיכה יעילים מכל מקום דרך הנייד, 24/7/365 וכוללת צ'אט עם נציג, ייעוץ רפואי בעברית ואיתור מוקדים רפואיים באזורכם.

הפעלת הביטוח בחו"ל

אם נאלצתם להפעיל את הביטוח בחו"ל, עליכם לשמור את כל המסמכים המתעדים את האירוע לרבות קבלות על הוצאות, ניירת רפואית, אישור משטרה על חפץ שנגנב ועוד. ניתן להעלות את המסמכים לאפליקציה בצירוף מילוי טופס התביעה או לשלוח אותם ישירות למייל השירות של כלל ביטוח ולעקוב באופן נוח אחר סטטוס התביעה שהוגשה.

זקוקים לביטוח נסיעות איכותי במחיר משתלם?

iShield ביטוח נסיעות לחו"ל מעמידה לרשותכם מערך מקצועי ואנושי המלווה אתכם אישית ביצירת הביטוח ודואגת ליצירת הפוליסה המקיפה והאיכותית ביותר לכל מהלך הנסיעה. צרו עמנו קשר ונשמח לסייע לכם במהירות וללוות אתכם בכל סוגייה גם לאורך כל השהות בחו"ל.

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין לראות בו כייעוץ או תחליף לו. כדאי להתייעץ עם הצוות של iShield ביטוח נסיעות לחו"ל על כל שאלה. האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

דילוג לתוכן