כלל ביטוח נסיעות לחו"ל

השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחול
ביטוח נסיעות לחו"ל

כלל ביטוח חול המורחב בישראל

תשלום מהיר עם כלל PAY

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי 5$ מיליון, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, מופק ע"י ishield ביטוח 

כלל ביטוח חול

הביטוח כולל כיסוי רפואי 5$ מיליון, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי.

חיפוש איתור וחילוץ 

כיסוי ביטוחי עד 2250$ 

ishield - כלל ביטוח חול

כלל ביטוח חול מדיכלל עולמי  המשווקת ע"י ishield ביטוח הוא הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי עד 5$מילון, הטסה רפואית, חיפוש איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי. הרחבות בתוספת תשלום: ביטול וקיצור נסיעה, כבודה עד 2000$, ביטוח לסמארטפון, ביטוח למחשב נייד, ביטוח למצלמה, ביטוח ספורט אתגרי, ביטוח ספורט חורף – ביטוח סקי, ביטוח לנשים בהריון עד שבוע 30.

כלל ביטוח נסיעות לחו"ל

רגע אחרי שסגרתם את הדיל לחופשה מפנקת ולפני שתארזו את המזוודות ותצאו לנופש החלומי שלו חיכיתם תקופה ארוכה, דאגו לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל, כדי שתוכלו לנסוע בראש שקט לכל מקום בעולם. הדקו חגורות, קריאה אחרונה לנוסעים… טיסה נעימה!

סגרתם כבר את הדיל האטרקטיבי ביותר עבורכם לנופש מפנק בחו"ל או אולי ערכתם כבר את רשימת הקניות ההכרחית לכל נסיעה, כל שנותר לכם כעת הוא לרכוש ביטוח נסיעות לחו"ל שהפך כבר לחלק בלתי נפרד מרשימת ההכנות טרם היציאה מהארץ.

על מנת שתוכלו לנסוע בלי כאב ראש, חשוב לעשות ביטוח נסיעות שיתאים למצב החדש.

בארץ, אם נראה תסמינים שיכולים להעיד על הידבקות בקורונה, נוכל להיבדק במהירות ולקבל תשובות מהירות, וברור שבמידה ויש צורך בכך, גם נקבל טיפול רפואי מהיר ומקצועי.

אבל מצב זה לא רלוונטי עבורנו כשאנו שוהים בחו"ל, ולפעמים אין אפילו שירותי בריאות נגישים וזמינים.

מדוע, אם כן, ביטוח הנסיעות הפך למצרך הכרחי שאמור להימצא ברשות כל מטייל בחו"ל, ללא קשר לאופי הטיול, יעד החופשה ואורכה? זאת מאחר, ורבים מאיתנו נוהגים לא לקחת בחשבון את האפשרות שהטיול החלומי אותו תכננו תקופה ארוכה, לפרטי פרטים, עלול להיות מופרע על ידי אירועים בלתי צפויים כמו מחלה או תאונה, שעלולים להפוך את הנופש המפנק ל"חוויה" לא נעימה.

חשוב להבהיר כי אדם שלא ביטח עצמו בביטוח נסיעות, עשוי למצוא עצמו במקרים לא צפויים שכאלה, בבעיה עליה הוא ישלם ביוקר, תרתי משמע. חשוב שתדעו כי עלות אשפוז ממושך בבתי חולים בחו"ל עלולה להסתכם בכסף רב ואם לא יהיה לכם ביטוח נסיעות, תצטרכו לשאת לבדכם בהוצאות.

 

מה כולל כלל ביטוח נסיעות לחו"ל מה הוא כולל?

כלל ביטוח חול מציעה לכם פתרון לבעיות בריאות מגוונות שעלולות להיגרם במהלך הנסיעה.

פוליסת הביטוח הבסיסית כוללת הוצאות רפואיות ואשפוז בחו"ל, איתור וחילוץ, פינוי אווירי וימי ממקום האירוע לבית חולים קרוב או בית חולים המתאים למצבו. טיפולי חירום בשיניים או חניכיים,

הטסה רפואית, העברת גופה לישראל, שהייה נוספת בחו"ל של המבוטח לאחר תום תקופת הביטוח, שינוי כרטיס טיסה, הוצאות מלווה והוצאות רפואיות הקשורות להיריון עד השבוע ה-12 שהתגלה לראשונה בחו"ל, חבות כלפי צד שלישי

הטסת מלווה למקום אשפוזו של המבוטח בחו"ל הכוללות הוצאות טיסה לינה ונסיעות בתוך המדינה

 

אילו כיסויים ניתן לרכוש בכל נסיעה?

 • ביטול נסיעה
 • קיצור נסיעה
 • מטען (כבודה כולל סלולר עד 400$) – אבדן נזק וגם גניבה
 • החמרה רפואית – כיסויים לרכישה בהתאמה לאופי הנסיעה והמצב הבריאותי
 • כיסוי למכשיר אלקטרוני אחד
 • הרחבה להיריון עד שבוע 30
 • הרחבה למצב בריאותי קיים כולל מצב בריאות קיים כרוני, שאינו יציב
 • ספורט אתגרי
 • ספורט חורף

כיצד מגישים תביעה במקרה של אירוע ביטוחי בנסיעה לחו"ל?

אם ברשותכם ביטוח נסיעות לחו"ל ונאלצתם להפעיל את הביטוח במהלך הנסיעה. חשוב שתמלאו אחר ההנחיות המפורטות בפוליסה. בכל מקרה ביטוח במהלך הנסיעה לחו"ל חשוב שתצטיידו בניירת המתאימה ותשמרו על המסמכים הדרושים לצורך הגשת התביעה. כך למשל במקרה של רכישת תרופות. תדרשו להציג את הקבלות המקוריות ובמקרה של אשפוז בחו"ל. תצטרכו להצטייד במסמכים והאישורים המתאימים. במידה ולא התאשפזתם בבית חולים בחו"ל. אך נאלצתם לשאת בהוצאות מסוימות, בדיקות רפואיות למשל, יהיה עליכם להציג בפני החברה מסמך מפורט מהרופא המטפל ולצרף לטפסי התביעה קבלות מקוריות.

במסגרת בעיה רפואית המחייבת אשפוז, העברה רפואית לבית חולים. או הטסה רפואית ארצה, יהיה עליכם לפנות כבר מחו"ל. למוקד החירום של חברת הביטוח, שם תקבלו מענה מלא ומפורט על ידי נציגי החברה שידריכו אתכם בכל שלב עד להשלמת התביעה.

במקרה של גניבה או אובדן לתיק האישי ולחפצים יקרי ערך שעמם יצאתם לחו"ל. יש לשלוח לחברת הביטוח ערכה להגשת תביעה או להגיש תביעה מקוונת. בצרוף תאור מדויק של נסיבות ופרטי האירוע. תנאי הכרחי לטיפול בתביעות אלה הוא אישור משטרה מקורי ממקום האירוע בחו"ל. חשוב לזכור כי, גם קבלות המעידות על רכישת הפריטים חשובות לצורך הגשת התביעה. בנוסף ובמידה ונאלצתם לשלם דמי ביטול על כרטיס הטיסה או על שרותי הקרקע בשל מקרה חירום, ישנה אפשרות לקבל על כך פיצוי כספי. במקרה זה עליכם להודיע לסוכן הנסיעות ללא דיחוי, ולמלא את הטפסים הנדרשים.

חשוב לזכור, לפני הנסיעה הבאה, לא מקלים ראש ולא לוקחים סיכונים מיותרים. הקפידו להצטייד לפני כל חופשה בביטוח נסיעות לחו"ל שיקנה לכם בטחון אישי. ויסייע לכם לנסוע לחופשה החלומית שלכם בראש שקט. במחשבה שנסיעתכם מכוסה מפני כל בעיה, בריאותית או כספית. יתרה מכך, מומלץ לכם לפני כל נסיעה להשקיע ברכישת ביטוח נסיעות שמתאים לאופי הטיול שלכם ולשקול האם יש צורך בהוספת הרחבות שיתאימו לצרכיכם.

 

שאלות ותשובות כלל ביטוח חול

 1. האם הביטוח הבסיסי מכסה גם הוצאות רפואיות לקורונה?  כן, הפוליסה מכסה כל מצב רפואי חדש בחו"ל, כולל כל ההוצאות הנלוות עד לגבול האחריות הנקוב בפוליסה
 1. יומיים לפני הטיסה יצאתי חיובי לקורונה, האם אני זכאי להחזר כספי עבור הנסיעה?   כן במידה ורכשת כיסוי ביטול או קיצור נסיעה כולל קורונה עד לסכום של 5000$.
 1. במידה ונאצלתי לבטל את הנסיעות לאיזה החזר כספי אני זכאי?

אם ורכשת ביטול או קיצור נסיעה מסיבה רפואית כולל קורונה תהיה זכאי לשיפוי כיסוי עד 7000$.

במידה ונאלצת לבטל את הנסיעה בעקבות תוצאה חיובית לקורונה תהיה זכאי לשיפוי עד לגובה 5000$. ובמקרה של בידוד בלבד בשבוע שלפני הנסיעה תהיה זכאי לשיפוי עד 500$ עבור כרטיסי הטיסה.

 

כלל ביטוח נסיעות חו"ל מעמידה בפנייך מספר אפשרויות:

התייעצות עם רופא אונליין 7/24 ,בשפה העברית, באמצעות טלפון: 97235620000

יצירת קשר עם מוקד החירום הרפואי של החברה בטלפון 972-3-5789060

יצירת קשר באמצעות אפליקציית WhatsApp בטלפון 054-4557755

כמו כן, ניתן לפנות לשירות רפואי בסביבתך לצורך קבלת טיפול. ניתן להיעזר לשם כך באפליקציית "הלחצן של כלל" לאיתור השירות. החברה תישא בהוצאות הרפואיות ותשלם לך בגינן. ניתן לבצע את התהליך באופן מהיר ופשוט באמצעות אפליקציית ה"לחצן של כלל".

כלל ביטוח נסיעות - הרחבות

ספורט חורף - סקי

לתרמילאים

דילוג לתוכן