ביטוח תרמילאים

ביטוח תרמילאים

ביטוח תרמילאים מותאם הוא מוצר חובה עבור כל מי שמתכנן לצאת לטיול תרמילאות בחו"ל.

כך תוכלו לטייל בשקט גם בזמן קורונה, ולהרגיש הכי בטוח.

מה ישראלים אוהבים וחייבים יותר מחופשה בחו"ל, לראות את העולם, לטייל, לנוח, להשתולל, לחוות, לבלות, לשבור שגרה, להתפרע בקניות ועוד. זו הבריחה המושלמת, ובעצם ההתרעננות שכולנו חייבים ממנה מפעם לפעם.

כדי שתוכלו לנסוע בלי דאגות וליהנות באמת מהטיול שלכם, למרות הגבות הקורונה, חובה לעשות ביטוח נסיעות מתאים שיניח את דעתכם. בימינו, ביטוח נסיעות הכרחי כיום מהצד הרפואי בשל מגפת הקורונה. מצד אחד רוצים לטוס, מצד שני מלחיץ לטוס.. בדיוק כאן נכנס לתמונה ביטוח הנסיעות, שיגן עליכם מפני תרחישים בעייתיים בגלל הקורונה.

בארץ, אם אנו נחוש בתסמינים של קורונה, נוכל להיבדק ונקבל תשובות מהירות, וכמובן שאם יש צורך נקבל טיפול רפואי מהיר ואיכותי. מלבד קורונה, בארץ אנו רגילים לקבל שירותי רפואה מתקדמים, שכן במסגרת שירותי הבריאות בארץ, קופות החולים השונות מעניקות טיפולים רפואיים למבוטחים שלהן, ללא בעיה, בכל מצב של פציעה, תאונה או מחלה.

 

ביטוח תרמילאים

מה אם לא מרגישים טוב בחו"ל?

אך מצב זה הוא פשוט לא בזמן טיול בחו"ל, ולפעמים אין כלל שירותי בריאות נגישים וזמינים בכל זמן או בכל מקום.

בחו"ל כל ביקור במרפאה או אשפוז בבית חולים עלול להגיע לעלויות אסטרונומיות של אלפי דולרים ואף יותר, כמו כן, במקרים בהם חלילה יש צורך בשירותי חילוץ, אשפוז בבית חולים או אפילו ניתוח, מדובר בעלויות גבוהות מאוד.

במדינות שונות, כל ביקור במרפאה או חלילה אשפוז בבית חולים יכולים להיות כרוכים בתשלום גבוה למדי, וכמובן שהסיכון שתזדקקו לשירות רפואי שכזה עולה באופן משמעותי בעקבות מגפת הקורונה, ועוד לא התחלנו לדבר על מצבי חירום המחייבים הפעלה של שירותי הצלה, או ניתוחים חלילה.

נוסיף על כך, שבמדינות בהן קשה למצוא שירותי רפואה מתקדמים, ועולה הצורך להשיב את המבוטח לארץ בטיסה רפואית, מדובר בשירות שכרוך בעלויות כבדות.

כמובן שכאשר מטיילים נמצאים במדינה שאין בה שירותי רפואה מפותחים, והם זקוקים לטיפול רפואי מתקדם, לעיתים עולה הצורך בפינוי אווירי חזרה לישראל, ועלות שירות  זה סיפור יקר.

הפניקס מציעה ביטוח לנסיעות לחו"ל עם כיסוי רחב למגוון מקרים רפואיים שעלולים להתרחש במהלך השהייה לחו"ל, לפי היעד ולאופי הטיול. ביטוח שיכסה הוצאות אפשריות, בעלויות עם פרמיה מינימאלית של החל משני דולר ליום.

 

לטוס לחו"ל עם ביטוח תרמילאים מורחב לתרחישי מגפה – קורונה

לכל הטסים לחו"ל חובה לעשות ביטוח נסיעות מותאם למגפת הקורונה.

מוגנים לפני הנסיעה – ביטוח קורונה

מעוניינים לבטל את הנסיעה מרצונכם? תקבלו החזר כספי מלא עבור דמי הביטוח ללא דמי ביטול.

ניתן לרכוש ביטוח נסיעות עד שלושה חודשים לפני נסיעה.

הביטוח מכסה אתכם במקרה של הידבקות אפילו עם החיסון או ביטול נסיעה עקב חשש להידבקות בקורונה בעלייה למטוס

במקרה של ביטול נסיעה לאחר הידבקות בקורונה במהלך שבוע קודם הנסיעה. או בעקבות חשד להידבקות בנגיף במהלך הבידוק לעלייה לטיסה או היציאה להפלגה. יהיו רשאים לקבל החזר הוצאות בכפוף לתנאי הפוליסה.

הכיסוי בביטוח יקל עליכם לאתר רופא קרוב, מרפאת רופאים פרטית או בית חולים בקלות, בעזרת האפליקציה הייעודית שעומדת לרשות המבוטחים שלנו. בנוסף תוכלו לקבוע תור, ואנחנו כבר נדאג עבורכם לתשלום ישירות למרפאה, לרופא או לבית חולים, מבלי שתצטרכו להתמודד עם החזרים.

נדבקתם בקורונה בזמן שאתם מטיילים בחוץ לארץ?

אל דאגה ההוצאות הרפואיות מכוסות במלואן על ידי חברת הביטוח ולא תצטרכו לשלם שקל.

רוצים או צריכים לעבור בדיקת קורונה בחו"ל?

חברת הביטוח תשלם עבור הבדיקה באם היא עולה כסף. הכיסויים תקפים גם עבור מחוסנים ומחלימים.

מרגישים שאתם מפתחים משהו במהלך הטיול בחו"ל ורוצים להיבדק ולקבל טיפול?

הביטוח מכסה ביקור במרפאה, בבית חולים וכן הוצאות עבור תרופות וכל טיפול רפואי שנדרש. בכל שעות היממה, וגם התשלום עבור השירות כבר יטופל על ידי חברת הביטוח. כך שאתם לא תצטרכו לדאוג מדבר.

ביטוח תרמילאים – נכנסתם לבידוד בחו"ל?

תקבלו פיצוי כספי עבור כל לילה ללא מגבלה על מספר הלילות. וכן פיצוי כספי עבור שינוי כרטיס הטיסה של המבוטח + מלווה. וכן החזר כספי עבור הוצאות ששולמו כבר למלון/ הדירה..

נמצאים באזור שיש חשש שייכנס לסגר?

תוכלו לקבל כסף עבור הוצאות של שינוי כרטיסי הנסיעה כשנדרשת עזיבה בתוך 48 שעות מהאזור שאמור להיכנס לסגר.

נושא ביטוח הנסיעות במהלך השהות בחו"ל הפך בשנה האחרונה לחשוב במיוחד בגלל מגפת הקורונה בכל רחבי העולם. אנשים מעוניינים לטוס לחו"ל. עקב הבעיות והקשיים האפשריים שהמגפה העולמית יצרה עבור נוסעים אלו. עלה נושא הבריאות בפוליסת הביטוח לראש סדר העדיפויות. עבור מי שטס, חייב להיות מכוסה באופן מקיף, בכל הקשור להידבקות וצורך בבידוד לפני הנסיעה. והכרח. אם יש חשש להידבקות בחו"ל והצורך להיכנס לבידוד. הידבקות במהלך שהיה בחו"ל, אשפוז או כל שינוי בלוח הזמנים. חשוב לדעת כי קיים האפשרות לרכוש ביטוח נסיעות מותאם גם בתקופת הקורונה. ולהגן על עצמכם מפני מקרים אלו.

 

מה כולל ביטוח תרמילאים + ביטוח קורונה

 • הוצאות פנייה לבית חולים עקב תאונה
 • כיסוי הוצאות טיפול נמרץ בבית חולים
 • הוצאות אשפוז בבית חולים
 • פינוי מוטס אווירי דחוף חזרה לארץ עם Air Ambulance במצבים בהם לא ניתן האפשרות

להעניק למבוטח טיפול רפואי מתאים, לרבות עלויות רכישת תרופות

 • ייעוץ רפואי ובדיקה רפואית
 • טיפולי חירום לשיניים
 • הוצאות הריון שהתגלה לראשונה במהלך השהיה בחו"ל (עד לשבוע 12)
 • כיסוי הוצאות שירותי איתור וחילוץ
 • הוצאות בגין חבות לצד ג'
 • החזר הוצאות בעקבות שהות בחו"ל אשר חורגת מעבר לתקופת הביטוח, לאור אירוע רפואי
 • הוצאות הטסת מלווה אל המבוטח במקום האשפוז בחו"ל
 • כיוסי הוצאות בגין הטסת גופה.
 • הוצאות רפואיות מיוחדות בשל מגפת הקורונה:

בזמן שכל נסיעה לחו"ל יכולה להפוך מהר מאוד לבלגן אטומי בגלל הוירוס הזה. חברות הביטוח כאן כדי לספק לכם פוליסת ביטוח עם כיסויים ושירותים מותאמים שייתנו מענה הולם למי שנוסע לחו"ל בתקופה המאתגרת שאנו חיים בה.

עם האפליקציות הנוחות שמציעות חברות ביטוח שונות המובילות בתחומן. יהיה לכם קל ופשוט לאתר מרפאה קרובה לבדיקת קורונה. במידה ותצטרכו להתאשפז בחו"ל תקבלו שיפוי על הפסד הוצאות שלא מימשתם עבור הוצאות לינה (מלון דירה, ריזורט וכיו"ב) כרטיסי נסיעה בתחבורה ציבורית, או רכב שכור.

ביטוח למקרה שתידרשו להיכנס לבידוד בחו"ל – שיפוי כספי בכפוף לתנאי הפוליסה עבור  כל לילה, ללא הגבלה על מספר הלילות, וכן שיפוי כספי עבור שינוי כרטיס טיסה.

במקרה ותצטרכו לבטל את הנסיעה עקב הידבקות בנגיף הקורונה. או חשש להידבקות וצורך בבידוד, תהיו מכוסים מבחינת הוצאות ביטול הנסיעה כמפורט בפוליסה. בהתאם לתנאי פוליסת הביטוח. במקרה שיוצאת התראה לקראת סגר במקום בו אתם שוהים, תפוצו בסכום כמפורט בפוליסה, בעבור שינוי כרטיס הטיסה. ליציאה מהירה בתוך 48 שעות מהאזור שעומד להיכנס לסגר.

נבקש להדגיש שנסיעות לחו"ל בתקופת הקורונה הן אפשריות. אך חשוב לעקוב אחר מצב הקורונה, וההנחיות למבקרים, במדינות אתם מתכננים לנסוע אליהם, לפני שתעשו ביטוח. ובוודאי שעליכם לבדוק את ההנחיות לנוסעים לחו"ל לפני היציאה מהארץ.

 

פרסומת - Ad
דילוג לתוכן