esim לחול

esim לחול - גלו כמה כסף זה חוסך לכם! eSIM לחול או סים אלקטרוני מובנה בסמארטפון, מאפשר לכם לרכוש חבילות גלישה בחול בחיסכון כספי ענק ועל הדרך לקצר גם את ההתעסקות והמורכבות שברכישת חבילה מהארץ או קניית סים מקומי ביעד.

מה זה eSIM?

אם בעבר רכשנו את המכשיר הסלולרי שלנו עם כרטיס סים נשלף שמסתתר מתחת לסוללה, הרי שכיום במכשירי הסמארטפון החדישים כבר אין צורך לפרק את הסוללה ולהתעסק עם הסים.

אי-סים, או: סים מובנה (Embedded Sim) הוא למעשה רכיב שכבר מוטמע בתוך המכשיר ומתפקד ככרטיס חכם אוניברסלי, שאת החותמת האלקטרונית שלו ניתן לחבר לכל מפעיל סלולרי בארץ ובעולם.

למעבר ל- ESIM בקרב יצרניות מכשירי הסלולרי יש מספר סיבות: הראשונה, יצירת פתרון נוח יותר להתקשרות עם ספקיות תקשורת שונות.

השנייה ואולי גם העיקרית, פינוי מקום פיזי במכשיר לצורך פונקציות חיוניות למשתמשים כמו זיכרון יותר טוב או רזולוציית צילום יותר איכותית.

האם לכל מכשיר יש eSIM לחול?

שיטת האי-סים נהוגה אצל רוב יצרניות הסלולר מאז שנת 2020, משמע שאם יש לכם מכשיר שיוצר לפני שנה זו, סביר להניח שהוא איננו מגיע עם סים מוטמע. בנוסף, הטמעת הסים בוצעה בדגמים שונים בהדרגה, כך שגם אם יש לכם מכשיר חדיש יותר, תצטרכו לבדוק שהוא תומך eSIM לחול.

בדקו האם מכשירכם תומך esim לצורך רכישת חבילת גלישה בחול:

משתמשי אנדרואיד משתמשי אפל
הגדרות הגדרות
חיבורים סלולרי
מנהל כרטיס סים הוסף תוכנית סלולרית
הוסף חבילה סלולרית הוסף esim

לא מצאתם את אחת האפשרויות בתהליך הניווט? סימן שמכשירכם איננו תומך באי-סים. בנוסף, שימו לב שהטכנולוגיה עדיין איננה קיימת במכשירים הבאים:

  1. שיואומי Xiaomi
  2. רדמי Redmi
  3. וואן פלאס OnePlus

ועכשיו בואו נדבר על החיסכון הענק שברכישת esim חבילות גלישה בחול:

אף אחד מאיתנו לא טס לחו"ל בלי אינטרנט זמין. מעבר לקצת נטפליקס במלון או שיטוט באינסטגרם, האינטרנט הוא מקור התקשורת העיקרי עם חברים ובני משפחה, האמצעי מספר אחד לניווטים, הכלי שבו נחפש מקומות שונים בחו"ל ולא פחות חשוב – המפתח היקר שלנו לשירותים חשובים מאוד כמו אפליקציית ביטוח הנסיעות או הבנק.

אבל מה עשינו עד היום כדי לגלוש בחו"ל?

לרשותנו עמדו שתי אפשרויות בולטות:

  1. קניית חבילות סלולר לחול מחברת הסלולר שלנו, במחיר יקר ובתוספת מגבלות, שהחריגה מהן מביאה לחיוב בסכומי עתק.
  2. רכישת כרטיס סים מקומי באחת החנויות ביעד הנסיעה, שמצריכה חיפוש, פירוק, החלפה והתקנה.

בשני המקרים, מדובר בהתעסקות די ממושכת ויקרה, שמגיעה עם עוד כמה חסרונות בולטים – למשל מספר טלפון מקומי שמחליף את המספר הרגיל שלנו או המתנה ארוכה מאוד לנציג חברת הסלולר במקרה של בעיה טכנית.

אז כיצד esim לחול מוזיל את חבילת הגלישה?

התאמה גמישה

מכיוון שמדובר בכרטיס מובנה בתוך המכשיר, כל שנותר הוא לבחור מבין חבילת גלישה בחול שמתאימות ליעד ומשך הנסיעה, לשלם תמורת החבילה מהנייד, לקבל ברקוד לסריקה ולהפעיל אותו עם הנחיתה ביעד. ה-esim יקושר אוטומטית לחברת התקשורת המקומית ואפשר לגלוש מכאן והלאה בצורה חלקה.

בשל המהירות והפונקציונליות של התהליך, החברה המפעילה לא נדרשת מטעמה לעלויות גבוהות כך שההתחברות והקצאת הגלישה עצמה מקוצצים בלמעלה מ-65% מהעלויות!

קיצור זמנים והתייעלות השימוש במכשיר

אין צורך לצאת למסע חיפושים שמסתכם ברכישה של סים מקומי מתאים. על אותו כרטיס eSIM ניתן להיות מנויים במספר רשתות סלולריות במקביל, לשמור על המספר הקיים ואף להוסיף אליו עוד פרופילים (עד 20 פרופילים שונים!) שישמשו אתכם לכל צורך (למשל "הפרדת כוחות" בין פרופיל אישי לבין פרופיל המיועד לעבודה).

הוזלה משמעותית בגלישה אינטרנטית מסביב לעולם

אי סים לחול מבטל את הצורך להכניס ולהוציא את הכרטיס הקיים, לקחת אותו איתנו באופן פיזי או לשלם מחיר יקר כתלות בספק השירות. הטכנולוגיה נתמכת כיום בלמעלה מ-200 מדינות מסביב לעולם וכבר מוזילה בעשרות אחוזים את חבילות הגלישה בחו"ל.

כל זאת מבלי להישאר כבולים לסים המקומי או למפעיל הסלולרי הישראלי. לאחר רכישת החבילה, הפעלתה תתרחש בכמה קליקים בלבד ותאפשר לכם לגלוש, לשוחח ולהתכתב בצורה חלקה, מבלי לשלם על כך מאות שקלים בכל נסיעה.

יתרונות וחסרונות בהפעלת esim בחו"ל

יתרונות ה-esim לחו"ל חסרונות ה-esim לחו"ל
חבילות גלישה זולות משמעותית ביחס לכל אפשרות אחרת. לא כל המכשירים הקיימים תומכים עדיין בטכנולוגיה (בדקו את שלכם בעזרת הטבלה שלמעלה).
קיצור זמנים מושלם המאפשר רכישה והפעלה קלה מהנייד. הגדרת והפעלת ה-esim עשויים להצריך מספר פעולות שאינן אינטואיטיביות (ספק חבילת הגלישה יסייע לכם בנושא).
ביטול הצורך בהחלפה פיזית של הסים והותרת המכשיר זמין במספרו הרגיל מרבית החבילות אינן כוללות תוכנית שיחות ויש לבדוק את תנאי החבילה המדויקים, או לרכוש חבילת שיחות/ סמסים בנפרד.
גלישה איכותית ברוב מדינות העולם וברוב ספקיות התקשורת המקומיות. ריבוי ספקי ה-esim בשוק מקשה על זיהוי הטובה מכולן. שווה ליצור קשר עם iSheald כדי שנדאג עבורכם להתאמה מושלמת.

טסים לטיול? חוסכים בענק עם Esim לחול

Esim הוא שירות גלובלי חכם שמאפשר לכולנו לרכוש ESIM חבילות גלישה בחול בזול, מבלי לבזבז זמן יקר. אנו ב-ishield מזמינים אתכם לקבל מאיתנו את כלל השירותים הרלוונטיים לנסיעתכם – לסגור בעזרתנו את ביטוח הנסיעות האיכותי ביותר וגם ליהנות מחבילת ESIM מומלץ במחיר משתלם.

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין לראות בו כייעוץ או תחליף לו. כדאי להתייעץ עם הצוות של iShield ביטוח נסיעות לחו"ל על כל שאלה. האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

דילוג לתוכן