כלל PAY

כרטיס כלל PAY מבית חברת הביטוח כלל, מהווה כרטיס דיגיטלי עמו אפשר לשלם על הוצאות רפואיות בחו"ל. לכרטיס מספר יתרונות שהופכים כל נסיעה לנוחה, חלקה ובטוחה יותר, בדגש על התנהלות מול הביטוח בזמן אמת 24/7.

ביטוח נסיעות לחו"ל מבית כלל: שירות נוח, נגיש ומהיר יותר מאי פעם

כידוע לכולנו, כל נסיעה בחו"ל כרוכה בסיכון מסוים: מצבים רפואיים, תאונות וגם אובדן או גניבת הציוד היקר אינם מכוסים תחת הפוליסות הפרטיות והממלכתיות שנוצרו בישראל ומאלצים את המבוטחים להוצאות עתק, שעשויות לנגוס בתקציב הנסיעה ואף לגרום לגירעון כלכלי של ממש במצבים חמורים כמו אשפוזים, ניתוחים, קיבועים או מחלות קשות.

ולכן ביטוח הנסיעות מהווה מוצר חיוני לכל נסיעה, גם כאשר מדובר בתקופה קצרה וביעד קרוב לבית.

עד לאחרונה נדרשו המבוטחים להתנהלות ספציפית מול חברת הביטוח, שכוללת בירוקרטיה יחסית מורכבת בתהליך הגשת התביעות עם קבלת החזר בהתאם לגובה הכיסוי בפוליסה רק בדיעבד.

מדובר בהתנהלות מסורבלת למדי שמאלצת את המבוטחים להתפנות ממטרות הנסיעה המקוריות שלהם ולטפל במימוש הפוליסה לפי הנחיותיה כאשר הם עדיין מצויים בחוסר וודאות בנוגע לקבלת התשלום או התקשורת עם נציגי החברה.

חברת כלל שזיהתה את המורכבות בהתנהלות מול ביטוח הנסיעות בזמן אמת, השיקה את כרטיס כלל PAY, המאפשר ללקוחותיה להתנהל בצורה חלקה ומהירה יותר מאי פעם מול הפוליסה ומבלי להיקלע להוצאות גבוהות שיזוכו רק לאחר הנחיתה בארץ.

אז מהו בדיוק כרטיס כלל pay?

מדובר בכרטיס דיגיטלי נטען שמצוי בתוך הטלפון הנייד, אותו מנפיקה חברת כלל ביטוח לאחר ההצטרפות של המבוטח לביטוח הנסיעות שלה לחו"ל. עם הכרטיס ניתן לשלם במקום על מגוון רחב של הוצאות רפואיות במוסדות כמו בתי חולים, מרפאות פרטיות, רופאים ובתי מרקחת.

הכרטיס הנטען כבר מוטמע בתוך אפליקציה ייעודית לחברה שנקראת "הלחצן של כלל" – דרכה תוכלו לנהל את התביעות מכל מקום בעולם 24/7 ללא המתנה לנציג, לאתר שירותים רפואיים בחו"ל וכמובן לקבל תשלום מידי לאחר הגשת התביעה, במקרה של הוצאה רפואית או אובדן וגניבת כבודה.

כל היתרונות של כרטיס כלל PAY

בעזרת הכרטיס הדיגיטלי שמופעל דרך אפליקציית הלחצן של כלל, תוכלו לבצע מספר רחב של פעולות מהירות מול הפוליסה:

  • תשלום מידי עבור קבלת שירותים רפואיים לרבות רכישת תרופות ובדיקות רפואיות בחו"ל, ללא צורך בשיחה עם נציג או ביצוע התשלום מכיסכם.
  • ביצוע התשלום עבור כל אחד מהמבוטחים בפוליסה, לרבות ילדים ובני זוג.
  • ביצוע התשלום עבור כל מכון רפואי או רופא אליו תבחרו לגשת כדי לקבל טיפול.
  • טעינה מהירה של הכרטיס בתוך "הלחצן של כלל", כבר מרגע רכישת הביטוח והורדה מחנות האפליקציות (ללא צורך בנשיאת כרטיס פיזי).
  • טעינת הכרטיס בסכום של עד 500$ לכיסוי הוצאות רפואיות שאינן בעת אשפוז.
  • טעינת הכרטיס בסכום של 170$ לכיסוי הוצאות במקרה של אובדן, גניבה או עיכוב בכבודה.

שימו לב: במקרה שלא ציינתם שברצונכם להנפיק את הכרטיס טרם הנסיעה, עדיין תקבלו מחברת כלל החזר מידי בעבור ההוצאה הרפואית לאחר העלאת קבלה בעבור הטיפול שקיבלתם או הגשת תביעה עם חזרתכם לישראל.

איך מנפיקים ומפעילים את הכרטיס? מדריך לקראת הנסיעה:

אישור הנפקת הכרטיס

אם בחרתם בביטוח הנסיעות של כלל ביטוח, תוצע לכם האפשרות להנפיק מיד בתום ההצטרפות את כרטיס כלל pay. עליכם לאשר את ההנפקה כשרק לאחר מכן תקבלו אותו בחינם, כחלק מהשירות.

לאחר האישור, פרטי ההתקשרות שלכם יועברו לחברת MAX, המפעילה את הכרטיס עבור חברת כלל ומקנה לו "בית" פיננסי מתקדם ומקצועי בטעינה וביצוע תשלומים בפועל. כרטיס זה מתאים לשימוש מעבר לים בלבד ולא ניתן לשלם בעזרתו עבור שירותים ומוצרים שאינם מהווים צורך רפואי שהוגדר מראש בתנאי הפוליסה.

חיבור הכרטיס לאפליקציה

לאחר שקיבלתם אישור על הנפקת הכרטיס, תוכלו לחבר אותו לאפליקציית הלחצן של כלל. עליכם להוריד את האפליקציה מחנות Google Play למשתמשי אנדרואיד או ה-Apple Store למחזיקי אפל ולהיכנס אליה.

כעת, תבחינו בכפתור להפעלת כלל PAY. לאחר שתלחצו עליו תועברו ישירות לאתר חברת max, שם תתבקשו להזין את פרטיכם המזהים על מנת להתחבר לכרטיס הפוליסה שעל שמכם. בסיום כבר תוכלו לצפות במספר הכרטיס (מספר אשראי לכל דבר), התוקף שלו וה-CVV.

הזנת הכרטיס לארנק הדיגיטלי שלכם בנייד

את כל נתוני הכרטיס תתבקשו להזין בארנק הדיגיטלי שלכם, אותו מורידים דרך Google Pay למשתמשי אנדרואיד או מחברים אותו ל- Wallet שלכם במכשיר האפל. וזה הכל – כעת אתם מוכנים לנסיעה ויכולים להשתמש בכרטיס כדי לממן כל שירות רפואי בחו"ל, עליו משלמים עם הארנק הדיגיטלי שלכם (סליקה זו קיימת בכל מרפאה במדינות המערב).

ואם לא הצלחתי לשלם עם הכרטיס שלי?

תוכלו לפנות בכל שלב לנציגי כלל ביטוח, שזמינים לרשותכם 24/7 מכל מקום בעולם. את הפנייה תוכלו לבצע בטלפון או בווצאפ וגם לשלוח שאלות למוקד דרך האפליקציה.

נציין שוב שגם אם לא השתמשתם בזמן אמת בכרטיס הנטען שלכם, עדיין תוכלו להעלות קבלה לאפליקציה ולקבל החזר בעבור השירות הרפואי שקיבלתם, או להציג אותה לחברה בהגעתכם לארץ. כמובן שבכל תקלה בארנק הדיגיטלי תוכלו פשוט למסור את פרטי האשראי של הכרטיס ולחייב אותו. ניתן לצפות במספר בכל זמן מתוך האפליקציה, בלחיצה על כפתור "כלל PAY".

מעוניינים בביטוח נסיעות לחו"ל של חברת כלל?

עם כרטיס כלל PAY אתם יכולים לטוס ברוגע ובנחת לכל יעד בעולם ולדעת שיש לכם "גב" לכל תרחיש רפואי, שניתן לכם על המקום ללא שאלות, תנאים או המתנה.

תוכלו להצטרף לביטוח ממש עכשיו באתר iShield ביטוח נסיעות לחו"ל או לפנות לצוות המקצועי שלנו ליצירת התאמות מיוחדות וכיסויים נוספים.

המידע לעיל מהווה מידע ראשוני בלבד ואין לראות בו כייעוץ או תחליף לו. כדאי להתייעץ עם הצוות של iShield ביטוח נסיעות לחו"ל על כל שאלה. האחריות לכל תוצאה בשל הסתמכות על האמור לעיל תחול על המשתמש בלבד.

דילוג לתוכן