תאילנד למשפחות עם פספורטכארד

פספורטכארד – תאילנד למשפחות

פספורטכארד מציעה לכם ביטוח נסיעות מותאם במיוחד לטיול  משפחתי בתאילנד. תאילנד ידועה כיעד של איים יפהפיים, ואטרקציות כיפיות ייחודיות, התאילנדים אנשים חביבים ונעימים ויש בתאילנד הכל מהכל, מה שרק תרצו לעשות או לקנות, תמצאו שם, ואף יותר מזה. תאילנד היא מקום מושלם עבור חופשה משפחתית שכן לכולם יש מה לעשות וכולם יהנטו, קטנים כגדולים. עם שלל פעילויות וחוויות לילדים, לצד פעילויות משפחתיות, ואפשרויות בילוי למבוגרים, כולם יצאו מרוצים. מה גם שעלויות טיול משפחתי כזה יהיו נמוכות ביחס ליעדים אחרים.

תאילנד נהייתה בשנים האחרונות יעד מועדף לחופשה משפחתית, והביקוש לטיולי משפחות רק הולך ועולה, ויש לכך סיבה טובה, החוויה המיוחדת לילדים שמגיעים ופוגשים תרבות שונה, לצד מגוון האטרקציות והפעילויות, הופכים את תאילנד להיות יעד אולטימטיבי עבור משפחות.

תוכלו ליהנות מטיול ג’יפים בצפון תאילנד, רכיבה ורחצה עם פילים בנהר הקנצ’נבורי, טבילה מרגשת במפלים,  חולות לבנים באיים, המלונות המפנקים ביותר, ובנגקוק שבו המפגש של מזרח ומערב של עיר מודרנית גדושה בקניוני ענק. לשכב להשתזף על החולות הלבנים באיים יפים, לעשות הרבה מאוד קניות, ובזול.

מלבד זאת, עבור הילדים יש הרבה לונה פארקים, פארק מים ענק, ואקווריום מהמרשימים בעולם. תאילנד ערוכה לקבל אתכם עם חוויה יוצאת דופן לכל המשפחה.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל

 

פספורטכארד ביטוח נסיעות מותאם לחופשה בתאילנד

מי שעומד לנוסע לתאילנד צריך להיערך מראש למצבים בעייתיים שעשויים לצוץ במהלך החופשה. בכל נסיעה יש לקחת בחשבון מצב בו אובדות המזוודות, מצב בריאותי הדורש טיפול רפואי. הוצאות שונות בעקבות מצב חירום שמחייב חזרה מידית לארץ או קיצור של החופשה. עיכובים שונים, ביטול או שינוי טיסה, חילוץ חירום וכן הלאה.

יש לזכור כי ייתכן ויהיו הבדלים בצרכיהם של מטיילים בתאילנד משום שישנם כמה סגנונות אפשריים לטיול ביעד זה. כאשר מדובר בחופשה משפחתית ביטוח הנסיעות יהיה שונה מביטוח לטיול עם פעילויות של ספורט אתגרי וטרקים. כל סוג טיול מחייב ביטוח נסיעות לחו"ל באופן מותאם למה שאתם מתכננים לעשות.

תיירים שנוסעים לתאילנד ומתכננים לעסוק בפעילויות ספורט אתגרי אשר שיש בהן סיכון. כמו למשל טיפוס מצוקים והרים או טרקים באזורים נידחים. צריכים לוודא שביטוח הנסיעות יהיה מקיף דיו ברמת הכיסויים. וייתן מענה לבעיות שעלולות להתרחש בזמן הפעילות שיש בה דרגת סיכון גבוהה מהרגיל. חברת פספורטכארד מציעה לכם ביטוח נסיעות מותאם לטיול בתאילנד שכולל  הרחבה של הפוליסה עם כיסוי על ספורט אתגרי, וכן על מצבים רפואיים שונים.

 

ביטוח נסיעות פספורטכארד

כל חברות הביטוח מציעות פוליסות נסיעות לחו"ל כשיש את הסטנדרט ויש ביטוחים מורחבים.

ביטוח נסיעות לחו"ל עם פספורטכארד מתאים לנוסעים לכל מקום בעולם, ובוודאי שגם לתאילנד. הפוליסה של פספורטכארד כוללת כרטיס מיוחד אתו ניתן לשלם במצב בו צריך להפעיל את פוליסת הביטוח. כך שאתם כמבוטחים לא תצטרכו להוציא כסף מכיסכם (וזה בניגוד לפוליסות רבות אחרות. בהן המבוטח משלם בעצמו ולאחר מכן מגיש בקשה להחזר מחברת הביטוח.

ביטוח נסיעות לחו"ל של חברת פספורטכארד מכסה גם הוצאות רפואיות (עד 5 מיליון דולר). שירות פינוי חילוץ והצלה במצבי חירום מאזורים מרוחקים. הטסה רפואית חזרה לארץ בליווי צוות רפואי. כיסוי נזקים שונים בשל רעידת אדמה, וייעוץ של רופאים מהארץ 24/7. כל מה שרק תצטרכו בפוליסת ביטוח אחת!

 

פרסומת - Ad
דילוג לתוכן