איי שילד ishield ביטוח חול

לרכישה מהירה ביטוח נסיעות לחו"ל

השוואת מחירים ביטוח נסיעות לחול

מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח נסיעות לחו"ל

החל מ- 2.2 $ ליום בלבד

הפוליסה כוללת כיסוי רפואי 5$ מיליון, כבודה, הטסה רפואית, מופק ע"י ishield סוכנות לביטוח 

למה מגדל?

5 מיליון דולר

כיסוי הוצאות רפואיות

פינוי אווירי ויבשתי

עד לסכום המירבי בפוליסה

החל מ- 2.6 $ להיום

הביטוח כולל כבודה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, צד שלישי

ללא השתתפות

למעט סלולר, מחשב נייד או טאבלט

מגדל ביטוח נסיעות

מגדל ביטוח נסיעות הוא ביטוח הטוב והמשתלם בישראל הכולל ביטוח רפואי עד 5 מיליון דולר, כבודה, הטסה רפואית, איתור וחילוץ, חבות כלפי צד שלישי, ללא השתתפות עצמית(למעט סלולר ומחשב נייד). לטסים עד 14 יום ביטוח נסיעות low cost החל מ- 1.5 דולר ליום בלבד

מסע עולמי - מגדל הביטוח נסיעות לחו"ל

מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל מורכב מכמה רבדים. החלק המשמעותי הוא החלק הבסיסי והראשון אשר מדבר על הכיסוי הביטוח הרפואי למצב רפואי חדש בנגרם בחו"ל, כיסוי זה נועד לתת מענה לקשת רחבה לאירועים רפואיים בחו"ל: פינוי באמבולנס, הוצאות טיפול נמרץ חלילה, אשפוז, הטסה רפואית לארץ במקרה של תאונה(במידה ולא ניתן לתת טיפול רפואי מתאים בה שוהה המבוטח), עליות התרופות שקנה המבוטח בחו"ל, ביקור רופא, טיפולי שיניים בחירום, הוצאות להיריון עד שבוע 12 שהתגלה בזמן השהיה בחו"ל, הוצאות איתור וחילוץ, עלויות הקשורות בהעברה גופה לארץ, וחבות כלפי צד שלישי.

הרובד השני מדבר על הרחבות לביטוח הבסיסי הכולל בין היתר: ביטוח למצב רפואי קודם – החמרה, כיסוי ביטוחי להוצאות בעקבות החמרה בלתי צפויה של היריון תקין בחו"ל, ביטוח למטען / כבודה במקרה של גניבה או אובדן, הרחבות לפעילויות ספורט כגון: ספורט אתגרי, ספורט חורף, ספורט תחרותי, ביטוח למכשירים אלקטרונים בגין גניבה: מצלמה, סלולרי, מחשב נייד או טאבלט, ואף כיסוי לביטול השתתפות עצמית לרכב שכור בחו"ל.

במקרה של מצב רפואי הנגרם עקב תאונה או מחלה, מבוטחים עלולים להיקלע למצב לטיפול רפואי או חילוץ, אשפוז, קבלת טיפול רפואי, ניתוח או תרופות שעלותם יכולים להיות מאות או אלפי דולרים. באם מדובר בטיול למדינה בה שירותי הרפואה לא מהמתקדמים בעולם יתכן ויהיה צורך בפינוי אווירי לארץ שעלותו גבוהה מאוד

מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

טסים לחו"ל ומעוניינים ליצור דרך מגדל ביטוח נסיעות? במאמר זה נעדכן אתכם בכל מה שחשוב לדעת על הפוליסה האיכותית של חברת הביטוח, שתספק לכם כיסוי רחב לכל סיטואציה במהלך הנסיעה וגם לפניה.

מדוע חשוב ליצור ביטוח נסיעות?

למרות שהמודעות לכיסויים ביטוחיים למכלול רחב של אירועים כבר נחשבת גבוהה, יש מי שיעדיפו לטוס ללא ביטוח נסיעות כלל, משום שהנסיעה קצרה מאוד או שהיעד קרוב לישראל. אלא שדווקא בנקודות שבהן נדמה לנו שאנחנו הכי מוגנים ושדבר לא יכול להשתבש, דברים נוטים לצאת משליטה.

במצב כזה, ללא ביטוח הנסיעות תאלצו להוצאות עתק בחו"ל, כתוצאה מנזקים שונים שנגרמו לכם ושלא ניתן לעשות לגביהם דבר.

ביטוח הנסיעות שמכסה נזקים כמו הוצאות רפואיות, רכישת תרופות, ניתוח חירום, פינוי מידי ואף נזק בשל אובדן או גניבת תכולה וכבודה, יסייע לכם להתמודד עם העלויות ברגעי האמת ולמנוע מכם היקלעות למצוקה כלכלית או העדר אפשרויות לטיפול במצב, בייחוד כאשר אתם נמצאים בארץ זרה שמנהיגה חוקים ובירוקרטיה שונים לחלוטין מאלו שקיימים כאן בישראל.

אז מה כולל כל ביטוח נסיעות?

ביטוח נסיעות לחו"ל מכסה כמה אלמנטים מרכזיים במסגרת הכיסוי הבסיסי:

ביטוח רפואי

מדובר באירועים רפואיים שונים ומגוונים להם אתם עלולים להידרש במהלך הנסיעה, כמו ביקור אצל רופא, טיפול שיניים דחוף, אשפוז בבית החולים מכל סיבה שהיא, טיפול נמרץ, פינוי בשל תאונה וכן לכל מצב שבו לא תוכלו לקבל טיפול רפואי באותה המדינה בשל העדר פוליסה מקומית מתאימה.

חשיבותו של ביטוח הנסיעות לחו"ל ולו רק בשל המישור הרפואי גדולה במיוחד, משום שברגע שאתם עוזבים את גבולות ישראל, בין אם במטוס, באוניה או אפילו לסיני ברכב, אינכם מבוטחים עוד רפואית ולכן הדרך היחידה שבה תוכלו לטפל בעצמכם או ביקיריכם תהיה דרך ביטוח הנסיעות המספק לכם כיסוי רפואי רלוונטי.

ביטוח מטען

ביטוח הנסיעות מפצה אתכם במקרים כמו גניבה או אובדן של המטען, בין אם מדובר באובדן חלקי ובין אם מלא של הציוד והתכולה. חשוב להדגיש שלא בכל פוליסה יכוסה איחור של הגעת הכבודה ולכן בהכללתו בפוליסה, יתאפשר לכם לרכוש דרך החזר כספי, את כל המטען שדרוש לכם עד להגעתו למקום.

ביטוח איתור וחילוץ נוסעים

מדובר בכיסוי חיוני מאוד למטיילים שמתכננים פעילויות ספורט אתגרי, לתרמילאים ולכל מי שעתיד להגיע לאזורים נידחים בהם הגישה בעייתית ואף מסוכנת, בעונה לא אידיאלית, בסביבה עוינת ועוד.

כיסוי זה מאפשר להפעיל שירותי איתור וחילוץ מתוך השטח המבוצעים על ידי יחידות מובחרות העוסקות בכך והתשלום היקר עבורן ימומן בהפעלת הביטוח.

מה כדאי לבדוק לפני שסוגרים ביטוח?

שימו לב לאותיות הקטנות

הכיסוי הוא עד מיליון דולר? בדקו מהי התקרה ליום אשפוז, מהן המחלות שמכוסות ומהו גובה ההשתתפות העצמית הנדרש מכם.

בדקו את נותני השירות הרפואיים

האם הפוליסה תאפשר לכם לקבל שירות רפואי רק מגוף בהסכם עם הביטוח? האם קיימת האפשרות לבחור לבד את הרופא?

חשבו על סט הצרכים האישי שלכם

כדאי מאוד להתאים את הביטוח לסוג הטיול, מטרתו, פרק הזמן שבו תשהו באזורים שונים והמצב האישי הנתון. צעירים בני עשרים שמתכננים טרק בפיליפינים ירכשו פוליסה שונה לחלוטין מזוג פנסיונרים שנוסע לטיול חלומותיו בקרוז בקאריביים.

מומלץ לרכוש את הביטוח כמה שיותר מוקדם

הסיבה לכך היא כדי לכסות גם מצבים שבהם תאלצו לבטל את הנסיעה לאחר ששילמתם עבורה, מכל סיבה שהיא.

מגדל ביטוח נסיעות: כיסוי רחב ואיכותי לנסיעה בטוחה

חברת הביטוח הוותיקה מגדל, נמנית עם חברות ביטוחי הנסיעות המרכזיים בשוק ומציעה תנאים אטרקטיביים לנוסעים לחו"ל מכל הסוגים, במגוון מצבים.

מה כולל הכיסוי הרפואי של מגדל בביטוח הנסיעות?

 • כיסוי להוצאות רפואיות עד לסכום של 5 מיליון דולרים
 • כיסוי לרכישת תרופות עד 10,000 דולרים
 • החזר הוצאות עבור ביטול או קיצור של הנסיעה
 • התאמה בתנאי הפוליסה למגוון גדול של מצבים רפואיים וטווחי גיל
 • ללא צורך בדמי השתתפות עצמית
 • הרחבות ספורט אתגרי, ספורט חורף, הריון (עד לשבוע 32), כיסוי לטלפון הנייד, לפטופ ועוד
 • הטסה רפואית לישראל עד לגובה האחריות המירבי
 • מוקד שירות וסיוע בזמינות 24/7 מכל פינה בעולם
 • אפליקציה ייעודית להגשת תביעות וקבלת החזר בקלות לצורך כיסוי הוצאות, איתור רופאים ושירותים רפואיים והתייעצות רפואית אונליין בעברית.

מה כולל כיסוי המטען של מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל?

כיסוי מטען יעניק לכם פיצוי עד לגובה של 2,500 דולרים במקרה שבו הכבודה שלכם נגנבה, נרטבה או אבדה. בנוסף תוכלו לרכוש הרחבה ביטוחית לחפצים יקרי ערך ולמוצרי טכנולוגיה, מחשוב וסלולר מכל סוג.

ויש גם ביטוח נסיעות מוזל

חברת מגדל מעמידה לרשותכם ביטוח לואו קוסט עד לגיל 60, המיועד לנוסעים לפרק זמן של עד 14 ימים, שאינם נדרשים לכיסוי החמרה במצב רפואי קיים:

 • 5 דולר ליום עד גיל 44
 • 2 דולר ליום עד גיל 60

הרחבות לביטוח הנסיעות של מגדל ביטוח נסיעות לחו"ל

כדי שתוכלו באמת לנסוע בראש שקט וללא דאגות מיותרות, מגדל מעמידה לרשותכם הרחבות שונות שמכסות אתכם גם במצבים שמעבר לכיסוי הבסיסי. ההרחבות יתאימו לכלל הנוסעים, אך רצוי לרכוש אותן בהתאמה אישית, לפי יעד הנסיעה, מטרתה והצרכים האישיים של כל נוסע:

החמרה במצב רפואי

אם יש לכם מחלה קיימת או שאתם נוטלים תרופות מסוימות, הרחבה זו תאפשר לכם לכסות את ההוצאות הרפואיות בחו"ל הנוגעות למצבכם עד לסכום של 350,000 דולרים. כיסוי זה כולל טיפולי חירום, צורך בהשגחה רפואית, תרופות ועוד.

הרחבת הריון

נשים הרות שמעוניינות לטוס עד השבוע ה-32 להריון יכולות לרכוש כיסוי מפני סיבוכי הריון ולידה מוקדמת עד לכיסוי של 200,000 דולרים.

ביטוח ספורט אתגרי

כיסוי לפגיעות במהלך פעילויות ספורט ואקסטרים שונות לרבות חילוץ והצלה לתרמילאים המכוסה בימים ספציפיים שנקבעו מראש בפוליסה.

הרחבת ספורט חורף

כיסוי לפעילויות כמו סקי, מגלשות שלג, מזחלת ועוד, הניתן לימים ספציפיים שנקבעו מראש בפוליסה.

רכוש יקר ערך

לטסים עם מחשב, טאבלט, סמאטרפון ועוד.

ביטול השתתפות עצמית לרכב שכור

כיסוי לדמי ההשתתפות העצמית שיידרשו מהמבוטח בגין גניבה, תאונה או כל מצב שהתרחש לאחר השכרת רכב או קרוואן.

מעוניינים בביטוח הנסיעות לחו"ל של מגדל? אנחנו הכתובת

אם אתם רוצים להבטיח לעצמכם חופשה בטוחה, נעימה ובאפס דאגות, עליכם לדאוג להגנה הטובה ביותר.

iShield ביטוח נסיעות לחו"ל תיצור עבורכם את הכיסוי האפקטיבי ביותר דרך מגדל ביטוח נסיעות ובהתאם לכל מטרות הנסיעה והצרכים שלכם ושל בני משפחתכם. ליצירת ביטוח, צרו עמנו קשר כבר עכשיו.

ISHIELD – איי שילד ביטוח נסיעות לחו"ל 

יצירת קשר

אהבתם את השירות, תשאירו לנו 5 כוכבים

כל הזכויות שמורות לאיי שילד

כל הזכויות שמורות ל- ishield 

דילוג לתוכן